آخرین وضعیت بازار میوه در آستانه بلندترین شب سال

آخرین وضعیت بازار میوه در آستانه بلندترین شب سال

رئیس اتحادیه میوه و سبزی، با اشاره به فراوانی عرضه انار و هندوانه در آستانه شب یلدا، گفت: قیمت انار بسته به کیفیت و فاکتور خرید آن در سطح شهر بین ۵ تا ١٣ هزارتومان است.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، اسدالله کارگر با اشاره به آخرین وضعیت بازار میوه در آستانه شب یلدا اظهار داشت: عرضه انار در بازار به اندازه کافی است و هیچگونه کمبودی نداریم.

وی قیمت این میوه را در میدان مرکزی میوه و تره بار کیلویی بین ۴ هزارتومان تا ١٠ هزارتومان و در مغازه‌های سطح شهر با حداکثر ٣۵ درصد سود کیلویی بین ۵ هزارتومان تا ١٣ هزارتومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: قیمت این میوه بر اساس کیفیت کالا و فاکتور خرید آن تعیین می‌شود.

وی، عرضه مرکبات را نیز مطلوب توصیف کرد و افزود: قیمت موز نیز در میدان مرکزی کیلویی ٨ هزار و ۵٠٠ تومان، ٩ هزار و ۵٠٠ تومان تا ١١ هزار تومان است؛ ضمن اینکه اعضای اتحادیه هنگام عرضه موز در سطح شهر سعی می کنند، سودی روی آن دریافت نکنند.

کارگر با اشاره به اینکه در زمینه تولید و عرضه هندوانه نیز هیچ کمبودی وجود ندارد، ادامه داد: قیمت هندوانه انباری در میدان مرکزی کیلویی بین ۶٠٠ تا ٨٠٠ تومان، دزفولی بین ٨٠٠ تا ١٠٠٠ تومان و مینابی بین ١٨٠٠ تا ٢٢٠٠ تومان است.

وی قیمت سیب قرمز را نیز در میدان مرکزی کیلویی بین ٣ تا ٩ هزارتومان و در سطح شهر کیلویی بین ۴ تا ١٢ هزارتومان اعلام و اضافه کرد: همچنین قیمت سیب زرد در میدان مرکزی ۴ تا ٩ هزار تومان و در سطح شهر بین ۵ تا ١٢ هزار تومان است.

کارگر تصریح کرد: قیمت های اعلام شده تا تاریخ دوم دی است، مغازه داران حق عرضه میوه با قیمت هایی بیش از این را ندارند و در صورت تخلف برخورد جدی با آنان می شود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.