«معکوس» کیمیایی به جای فیلم «تختی» اکران شد

«معکوس» کیمیایی به جای فیلم «تختی» اکران شد

فیلم «معکوس» ساخته پولاد کیمیایی با حضور پر شور اهالی رسانه به جای فیلم «تختی» اکران شد و بازی شهرام حقیقت دوست بسیار چشم گیر بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فیلم جدید خانواده کیمیایی که در آن پدر (مسعود کیمیایی) به عنوان تهیه کننده و پسر (پولاد کیمیایی) در کسوت کارگردان قرار دارد، یک درام هیجان انگیز است که بی شباهت به فیلم‌های مسابقه‌ای خارجی نیست.

فیلم سینمایی «معکوس» که به جای «تختی» اکران شد، به نوعی نسخه ایرانی فیلم سریع خشن بود. بابک حمیدیان و شهرام حقیقت دوست که در این فیلم نقش‌های اصلی را بر عهده داشتند درگیر یک ماجرای قدیمی خانوادگی می‌شوند و اتفاقاتی برای آن‌ها رخ می‌دهد.

فیلم «معکوس» تکنیک‌های تصویری قابل توجهی دارد، اما فیلم نامه‌ای چند پاره اجازه سر و شکل گرفتن قصه را نمی‌داد و پایانبندی فیلم هم شبیه برخی فیلم‌های سینمایی تعجب برانگیز بود.

تقابل شخصیت‌های منفی و مثبت این فیلم که مخاطب را تا پایان به قصه متصل کرده بود، در نهایت به صلح و دوستی منجر شد و ساختار فیلم را در پایان دگرگون کرد.

پولاد کیمیایی که در این فیلم به عنوان بازیگر حضور نداشت و تنها در یک سکانس از صدایش استفاده کرده بود نشان داد به فرم سینمای هالیوودی علاقه‌مند است، اما همچنان جای کار دارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.