روش های بازیابی رمز کارت سوخت کدامند؟

روش های بازیابی رمز کارت سوخت کدامند؟

روش های بازیابی رمز کارت سوخت کدامند؟ اگر رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اید و نمی دانید چگونه باید آن را بازیابی کنید، پیشنهاد می دهیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

اینتیتر – آرش شایان؛ روش های بازیابی رمز کارت سوخت کدامند؟ سوالی است که اکثر مردم در مواقع فراموش کردن یا گم کردن رمز کارت سوختشان در گوگل سرچ می کنند تا بتوانند دوباره از آن استفاده کنند. در این مطلب قصد داریم به شرح این روش ها برای مخاطبان اینتیتر می پردازیم.

قبل از هر چیزی، زمانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اید، در ایتدا بهتر است که از رمز پیش فرض کارت استفاده کنیم. رمز پیش فرض کارت شامل چهار رقم آخر کد ملی مالک خودروهای نوشماره و المثنی رمز کارت هوشمند سوخت آنها است. اگر این شماره را امتحان کردید و جواب نگرفتید از روش های زیر استفاده کنید.

روش های بازیابی رمز کارت سوخت کدامند؟

 

برای بازیابی رمز کارت سوخت دو روش وجود دارد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

بازیابی رمز کارت سوخت از طریق مراجعه برای اولین سوخت گیری 

پس از اولین مراجعه به جایگاه سوخت گیری و وارد کردن کارت سوخت به نازل، پیامی مبنی بر انتخاب رمز روی صفحه ظاهر می شود و فرد می‌تواند رمز خود را انتخاب کند. پس در صورت فراموش کردن رمز کارت سوخت خود،نگران نباشید و با اولین مراجعه به پمپ بنزین به راحتی رمزتان را بازیابی کنید.

بازیابی رمز کارت سوخت با مراجعه به دفاتر شرکت ملی پخش

در این روش مالک وسیله نقلیه یا بستگان درجه یک به نواحی یا مناطق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران مراجعه می کند و مدارک شناسایی مالک و وسیله نقلیه(اشخاص حقیقی: یکی ازمدارک شناسایی مالک وسیله نقلیه اعم از (شناسنامه،کارت ملی،گواهینامه یا گذرنامه) و اشخاص حقوقی: ارائه معرفی نامه از سازمان ذیربط که وسیله نقلیه در مالکیت آن قرار دارد الزامی است) به همراه مدارک شناسایی وسیله نقلیه را ارائه می دهد

توجه داشته باشید درصورتیکه بستگان درجه یک مالکین جهت بازیابی رمز کارت هوشمند سوخت مراجعه نمایند،همراه داشتن مدرک شناسایی مالک و شخص مراجعه کننده الزامی است.

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. حسن نجفی

  سلام. خیلی مطلب کاربردی بود دستتون درد نکنه. فقط ای کاش لیست آدرس دفاتر شرکت ملی پخش رو هم میذایشتین داخل خبر

  پاسخ
 2. رضا

  سلام میخواستم ببینم این درسته که میگن رمز کارت سوختی که اول میگیریم چهار رقم آخر کد ملی مونه ممنون میشم یکی جواب بده

  پاسخ
 3. مهدی املشی

  من الان چند وقته کارتمو گم کردم المثنی هم هنوز ارسال نکردن نمیدونم چی کار کنم تو این وضعیت باید بنزین گرون ترم بزنم

  پاسخ
 4. محمد مهدی زاد

  خیلی جالبه من تازه ماشین خریدم یعنی ثبت نام کرده بودم هنوز ماشین رو نگرفتم کارت و سندشم نیومده ولی اول کارت سوختم اومد نمیدونم رمزش چنده ولی

  پاسخ
 5. یک شهروند ایرانی

  من میخوام یه موضوع بی ربطو بگم به این مطلب ولی واقعا برام سواله الان ما بنزین رو سهمیه بندی کردیم قاچاقو به خارج از کشور کاهش بدیم خیلی هم خوبه پس چرا یه فکری به حال این کسایی که بنزین مازاد خودشونو میفروشن نمی کنیم این خودش یه جورایی قاچاقه قاچاق داخلی این کار صدمه بزرگی به اقتصاد میزنه از کالایی که کلی ارزون تر دست مصرف کننده میرسه سو استفاده کنیم و اونو بفروشیم این درآمد از کجا میاد کجا محاسبه میشه ما فقط به مسئولان نقد میکنیم یکمم خودمونو نقد کنیم بد نیست البته به نظر من مسئولان هم باید عوامل بازدارنده ایجاد کنن که هر تخلفی انجام نشه

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.