رسانه خبری این تیتر

انگشت بزرگ اتهام دلالی به اسکوچیچ

اتهام دلالی به اسکوچیچ موضوع جدیدی نیست! پیشتر هم در هنگام انتخابش برای تیم ملی شائبه ها و ردپاهایی از خلافکاری و دلالی برای انتخاب این سرمربی منتشر شده بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از آخرین خبر،‌ حالا اما مدیر تیم شیرازی اتهام جدیدی را مطرح کرده که البته مثل گذشته هیچ واکنشی را از سوی نهاد های نظارتی ذیربط در پی نداشته است!

بیشتر بخوانید:

مدیران باشگاه فجر سپاسی شیراز معتقدند که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند از اسفندماه سرباز می شوند و باید به این تیم بروند.

یکی از مدیران باشگاه شیرازی با تاکید بر این مسئله گفته این خیلی زشت است که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند را به تیم ملی ببرند تا آنها به اسم ملی پوش شدن سرباز نشوند. در واقع این مدیر ادعای بزرگی را علیه اسکوچیچ مطرح کرده و حالا باید دید واکنش سرمربی کروات تیم ملی چیست چرا که با این حساب باید گفت اسکوچیچ هم در ماجرای دعوت شدن بی دلیل بعضی ها به اردوی تیم ملی دست دارد.

در آخرین اردوی تیم ملی سیاوش یزدانی دعوت شده بود که البته انصافا در لیگ برتر خوب کار کرده و از عوامل موفقیت استقلال در ساختار دفاعی محسوب می‌شود اما محمدحسین مرادمند عملکرد پر فراز و نشیبی داشته و در بعضی از بازی ها چندان خوب نبوده است. به همین دلیل خیلی ها می گویند او در حد و اندازه های دعوت شدن به اردوی تیم ملی نیست و اگر بپذیریم که مدیر فجرسپاسی حرف درستی زده باید بگوییم لیست تیم ملی هم نکاتی مشکوک دارد و بعضی ها دعوت می‌شوند که قیمتشان بالا برود و یا به سربازی نروند.

انتشار اخباری درباره رد پای دلالان

موضوع سرمربیگری اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال زمانی جالب شده بود که برخی رسانه‌ها مدعی شده‌ بودند که نقش دلالان در انتخابش پررنگ بوده است. آن زمان خبرگزاری مهر در گزارشی یادآور شده بود: «آنچه در مورد اسکوچیچ در بین اهالی فوتبال همواره مطرح بوده این است که وی به واسطه فعالیت مدیر برنامه‌ها و یا دلال‌ها بین تیم‌ها جابجا می‌شود نه براساس شایستگی و تأثیرگذاری فنی.» البته این تمام ماجرا نیست، آن‌هایی که اتفاقات فوتبال را از نزدیک دنبال می‌کنند اطلاع دارند که سردبیر یکی از سایت‌های ورزشی که در میان اهالی رسانه معروف است دستی فراخ در دلالی دارد، از دوستان نزدیک اسکوچیچ به حساب می‌آید تا جایی که پس از اعلام نام سرمربی جدید تیم ملی، یکی از دوستان نزدیکش در صفحه توئیتر خود نوشت: «من کاری به ایجنت‌ها و دلال‌ها ندارم. روزنامه‌نگارانی هستند که هم روزنامه‌نگاری می‌کنند هم دلالی بازیکن و مربی. اگر پول دلالی وسوسه‌تان می‌کند، لطف کنید لباس روزنامه‌نگاری را از تنتان دربیاورید.

بقیه‌اش به خودتان ربط دارد.» بهتر است مسئولان ورزش و نهاد‌های نظارتی به پروسه انتخاب اسکوچیچ ورود کنند تا مبادا ضربه سنگین دیگری بر پیکره نحیف شده تیم ملی فوتبال وارد شود. اگر متر و ملاک انتخاب او موارد فنی بوده که حرفی نیست، ولی اگر ردپای برخی جریانات در میان است، حتما با آن برخورد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.