ریزش مربیان استقلالی در لیگ برتر

به‌طور کلی استقلال باشگاه مربی‌پروری بوده و معمولا شمار زیادی از بازیکنان سابق این تیم را در حال مربیگری در دسته‌های مختلف فوتبال باشگاهی دیده‌ایم.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری، با این حال فصل گذشته این شرایط از همیشه جالب‌تر شد؛ به‌طوری که در یک مقطع نزدیک به نیمی از سرمربیان تیم‌های لیگ برتری را استقلالی‌های سابق تشکیل می‌دادند. در شروع لیگ ۲۱اما این شرایط تا حدی تعدیل شده است، چرا که دست‌کم ۳ سرمربی استقلالی لیگ فعلا بیرون هستند.

مهدی رحمتی که فصل گذشته با تیم بحران‌زده پدیده نتایج قابل دفاعی گرفت، برای شروع فصل جدید جای خودش را به رضا مهاجری داده است. رحمتی البته گزینه اصلی حضور در نفت مسجدسلیمان است و اگر این اتفاق رخ بدهد، او در شروع فصل جدید هم تیم خواهد داشت. جواد نکونام هم فولاد را ترک کرده و هم‌اکنون تیم ندارد. از او به‌عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی فرهاد مجیدی یاد می‌شده است؛ شرایطی که با شروع مسابقات هم می‌تواند ادامه داشته باشد.

محمود فکری هم دیگر مربی استقلالی است که فصل جدید را بیرون از گود شروع می‌کند. فکری لیگ بیستم را روی نیمکت استقلال استارت زد و بعد راهی نفت مسجدسلیمان شد، اما عملکردش طوری بوده که فعلا مشتری خاصی ندارد. از جمع استقلالی‌ها، هم‌اکنون فرهاد مجیدی سرمربی خود استقلال است، امیر قلعه‌نویی هدایت گل‌گهر سیرجان را برعهده دارد، علیرضا منصوریان نفت آبادان را رهبری می‌کند، رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک است و رضا عنایتی هم با هوادار میهمان تازه لیگ برتر خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.