کتاب عروس جنجالی خانواده سلطنتی انگلستان، در راه است

این کتاب که نیمکت (The Bench) نام دارد، پیوند خاص بین یک پدر و پسر را از چشمان مادر خانواده توصیف می‌کند. گفته می‌شود مگان این کتاب را با الهام از رابطه بین همسرش، هری، و پسرش، آرچی، نوشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا،  این کتاب به شکلی تاثیرگذار رابطه در حال تکامل و گسترش بین پدران و پسران را به تصویر کشیده و شکل‌های گوناگون عشق و ابراز آن را در یک خانواده مدرن به مخاطب یادآور می‌شود.

کتاب نیمکت هشتم ژوئن (۱۸ خرداد ۱۴۰۰) توسط موسسه انتشارات کودک و نوجوان رندوم هاوس در آمریکا و توسط انتشارات توندرا بوکس در انگلیس، ایرلند، استرالیا، نیوزیلند، هند و آفریقای جنوبی منتشر خواهد شد. شرکت لیسنینگ لایبرری/ Listening Library نیز نسخه صوتی این کتاب را با صدای مرکل در آمریکا و کانادا عرضه می‌کند.

شاهزاده هری از خانواده سلطنتی انگلیس در سال ۲۰۱۸ با زیر پا گذاشتن سنت‌ها با مگان مرکل آمریکایی و دورگه ازدواج کرد. مرکل پیش از وصلت با خانواده سلطنتی انگلیس قبلا یک بار با یک تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی ازدواج کرده بود. این زوج کمی پس از تولد نخستین فرزندشان از قصد خود برای جدا شدن از خانواده سلطنتی و تشکیل یک زندگی مستقل خبر دادند. مگان و هری ژانویه سال گذشته رسما از وظایف و نقش‌های خود در خانواده سلطنتی کناره‌گیری و به آمریکا نقل مکان کردند.

حاشیه‌ها درباره این زوج جنجالی در انگلیس تمامی نداشت. این حواشی اسفند سال گذشته به دنبال مصاحبه جنجالی این دو با یک شبکه خبری آمریکایی به اوج خود رسید. مگان در این مصاحبه از نژادپرستی نهادینه شده و دروغگویی خانواده سلطنتی انگلیس پرده برداشت و اعتراف کرد خفقان در این خانواده به حدی است که وی را به فکر خودکشی انداخته بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.