بیش از هزار نفر برای «خواستگاری» به سنگلج رفتند

بیش از هزار نفر برای «خواستگاری» به سنگلج رفتند
نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی سید عظیم موسوی طی هشت روز نخست سال پذیرای ۱۲۰۵ تماشاگر بود.
 

به گزارش اینتیتر به نقل از سینما خبر ، کمدی موزیکال «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی سید عظیم موسوی که امسال از سوم فرودین ماه به روی صحنه رفت توانست طی هشت روز ایام نوروز پذیرای ۱۲۰۵ تماشاگر باشد. این نمایش با در نظر گرفتن تخفیف نوروزی به تماشاگران و با قیمت بلیط ۱۲ و ۱۵ هزار تومان به فروشی معادل ۱۳/۷۰۱/۰۰۰ تومان در هشت روز نخست سال برسد.

نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» برگرفته از نمایشنامه «خواستگاری» چخوف است که با استفاده از نمایش‌های آیینی-سنتی همچون تخت حوضی، نقالی و شبیه‌خوانی در حال و هوای فرهنگ شمال ایران تبدیل شده و به‌ صورت کمدی- موزیکال اجرا می‌شود.

در این اثر بازیگرانی چون محمود راسخ فر، علی فتحعلی، ثمیلا کریمی، رضا گیلانپور و حمیدرضا مرادی ایفای نقش می‌کنند. سرپرست گروه موسیقی این نمایش زهره عشقی خاص است و بهروز آزاد پرتو، نیوشا سردشتی، منصوره احمدی، عطیه دلاور، آذین فولادوند، مریم محققی و مهین هنردوست اعضای این گروه هستند.

کمدی موزیکال «خواستگاری» که پرفروش ترین نمایش ایام نوروز بود تا ۱۵ اردیبشهت ماه هر روز به غیر از شنبه‌ها در ساعت ۱۹:۳۰ و در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.