آخرین قیمت آپارتمان ۸۰ متری در پاسداران

بازار مسکن پاسداران به عنوان یکی از محله‌های مهم و معروف شهر تهران همواره برای زندگی یا سرمایه گذاری مورد توجه بوده است. این محله از آب و هوای نسبتا خوب، امکانات و خدمات رفاهی متنوع و متعدد، فرصت‌های شغلی بسیار و مراکز خرید بهره می‌برد.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، بازار مسکن پاسداران به عنوان یکی از محله‌های مهم و معروف شهر تهران همواره برای زندگی یا سرمایه گذاری مورد توجه بوده است. این محله از آب و هوای نسبتا خوب، امکانات و خدمات رفاهی متنوع و متعدد، فرصت‌های شغلی بسیار و مراکز خرید بهره می‌برد.

پاسداران از محله‌های گران قیمت تهران محسوب می‌شود؛ در حال حاضر قیمت آپارتمان ۸۰ متری در پاسداران حدودا از ۹ تا ۱۳ میلیارد تومان است.

آپارتمان ۸۰ متری فول امکانات در پاسداران

یک آپارتمان ۸۰ متری دو خواب در پاسداران در حالی که ۴ ساله است با قیمت ۱۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این آپارتمان در طبقه اول یک ساختمان ۵ طبقه واقع شده و از امکاناتی چوت آسانسور، پارکینگ و انباری استفاده می‌کند.

قیمت آپارتمان ۸۰ متری رو به آفتاب

یک آپارتمان ۸۰ متری رو به آفتاب در پاسداران ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد دو خواب بوده و امکانات آن کامل است. آپارتمان مد نظر در سال ۱۳۸۶ ساخته شده اما به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته و موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد.

قیمت آپارتمان نوساز در پاسداران

قیمت یک آپارتمان نوساز و کلید نخورده ۸۰ متری و دو خواب در پاسداران ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است. این آپارتمان که در سال جاری ساخته شده از امکاناتی کامل برخوردار بوده و در طبقه سوم یک ساختمان پنج طبقه قرار دارد.

آپارتمان ۸۰ متری نورگیر

یک آپارتمان نورگیر و خوش نقشه ۸۰ متری در پاسداران با امکانات کامل ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. این واحد در سال ۱۳۹۳ ساخته شده و دو خواب است. آپارتمان ذکر شده در طبقه چهارم ساختمان قرار گرفته و دسترسی بسیار خوبی دارد.

آپارتمان ۸۰ متری بازسازی شده

قیمت یک آپارتمان ۸۰ متری دو خواب و بازسازی شده در پاسداران ۱۰ میلیارد تومان است. این آپارتمان در طیقه اول ساختمان قرار دارد و ساخت ۱۳۸۷ است. این آپارتمان کاملا بازسازی شده و از امکانات کامل همراه با سرایدار مقیم و حیاط بزرگ بهره می‌برد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.