آخرین وضعیت تعمیرات تخصصی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با خیابان ستارخان

“امین شالبافان” مدیرعامل شرکت یادمان سازه از پیشرفت ۵۰ درصدی در عملیات اجرایی تعمیرات تخصصی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با خیابان ستارخان خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از پایگاه خبری شرکت یادمان سازه، “امین شالبافان” مدیرعامل شرکت یادمان سازه ضمن اعلام خبر پیشرفت۵۰ درصدی عملیات اجرایی تعمیرات تخصصی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با خیابان ستارخان افزود: با بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ماه جاری از این پل، دستوراتی درخصوص تسریع عملیات تعمیرات تخصصی صادر شد که از طریق معاونت فنی و اجرایی شرکت در حال پی گیری می باشد.

شالبافان تعمیرات تخصصی این پل را شامل اجرای ملات ترمیمی برای ستون های با تخریب کم و مرمت با بتن و گروت برای ستون های با تخریب زیاد دانست و اضافه کرد: تعمیر و مرمت ستون های آسیب دیده در حال انجام می باشد و بتن ریزی بخشی از این ستون ها به پایان رسیده و هم اکنون کاشت آرماتور و آرماتور بندی ستون های باقیمانده به همراه بتن ریزی این ستون ها در دست اقدام می باشد.

گفتنی است این بخش از پل تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) با خیابان ستارخان یک دستگاه پل با سیستم سازه ای تیر پیش ساخته بتنی و دال درجا بوده که دارای ۴۵۹۰ مترمربع مساحت، ۱۵۳ متر طول و۳۰ متر عرض می باشد و با ۱۰ ردیف پایه ۴۰ ستون را دربر می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.