رسانه خبری این تیتر

احتمال بازگشت «هری پاتر» با بازیگران قدیمی

طبق اخبار منتشر شده از کمپانی برادران وارنر، احتمال بازگشت «هری پاتر» با بازیگران قدیمی وجود دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از پارسینما، بسیاری احتمال می‌دهند که این فیلم بر اساس نمایشنامه «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» نوشته جک تورن است. وقایع این نمایشنامه ۱۹ سال پس از اتفاقات «هری پاتر و یادگاران مرگ» رخ می‌دهد و زندگی هری پاتر (که اکنون کارمند وزارت جادو است) و پسر کوچکش، آلبوس سوروس پاتر را شرح می‌دهد که از پدر خود ناراضی است و نمی‌خواهد فرزند او باشد

بیشتر بخوانید:

احتمال بازگشت «هری پاتر» با بازیگران قدیمی

عده‌ای نیز احتمال بازگشت «هری پاتر» با بازیگران قدیمی را از کتابی منتشر نشده از جی‌کی رولینگ در ادامه داستان‌های «هری پاتر» می دانند.

در هر صورت اگر این پروژه به سرانجام برسد، موج خوشحالی زیادی میان طرفداران این مجموعه جذاب ایجاد خواهد کرد.

هری پاتر نام مجموعه‌ای از کتاب های ژانرخیال‌پردازی است که توسط نویسندهٔ انگلیسی، جی.کی. رولینگ نوشته شده ‌است. این کتاب‌ها به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی و هرماینی گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است، که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر (مشنگ‌ها یا ماگل‌ها)، تحت فرمان درآوردن دنیای جادوگران و نابود کردن همه کسانی است که در مقابل او ایستاده‌اند.

در سال ۱۹۹۸ رولینگ حق سینمایی چهار کتاب اول را به کمپانی برادران وارنر فروخت و مجموعه فیلم های سینمایی هری پاتر به مدت ۱۰ سال ساخته و در سینماها اکران شد.

مجموعه فیلم ها و کتاب های هری پاتر با به تصویر کشیدن دنیای جذاب و تخیلی جادوگری در سالیان اخیر طرفداران بسیاری را از سنین کودکی تا حتی کهنسالی اختصاص داده است.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.