اختلاف شدید مغانلو با سپاهان

مهاجم تیم فوتبال سپاهان راهی جز لژیونر شدن برای خروج از تیم اصفهانی ندارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از زنهار، بعد از اظهارنظر جنجالی درباره پرسپولیس، مهاجم تیم فوتبال سپاهان راهی جز لژیونر شدن برای خروج از تیم اصفهانی ندارد.

باشگاه سپاهان برنامه نقل و انتقالات تابستانی خود را با نظر ژوزه مورایس در حالی آغاز کرده که صحبت‌هایی درباره خروج شهریار مغانلو از جمع زردپوشان اصفهانی مطرح شده است.

با این حال صحبت‌های مغانلو در یک برنامه تلویزیونی درباره قهرمانی پرسپولیس در فصل قبل لیگ برتر چندان به مذاق مدیران و هواداران سپاهان خوش نیامد تا کانال‌های هواداری این تیم خواستار کنار گذاشتن مغانلو شوند. این بازیکن حتی به کمیته انضباطی باشگاه هم احضار شد.

این در حالی است که آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و تنها در صورت دریافت پیشنهاد خارجی و پرداخت مبلغ قابل توجه به سپاهان می‌تواند این تیم را ترک کند.

محمدرضا ساکت، مدیرعامل سپاهان نیز تصمیمی برای اخراج مغانلو و فروش او به سایر تیم‌های لیگ برتری ندارد تا تنها در صورتی که کمیته انضباطی این باشگاه وارد ماجرا شود درباره اظهارات مغانلو درباره پرسپولیس تصمیم‌گیری کند.

آنچه مشخص است مغانلو نمی‌تواند سپاهان را به مقصد پرسپولیس یا هر تیم دیگری در لیگ برتر ترک کند تا فصل آینده هم پیراهن زردپوشان را بر تن کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.