رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اختلاف میان خطیر و نکونام جدی تر شد

خطیر که توانست با جذب بلانکو بر خلاف پرسپولیس خیال هوادارنش را راحت کند حالا با ورود این بازیکن به ایران گویا اختلافش با نکونام علنی شده است

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، مهاجم ۳۲ ساله آرژانتینی تیم استقلال بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد. گوستاوو بلانکو که در آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی قراردادش با تیم استقلال را به ثبت رسانده بود بامداد امروز به کشورمان وارد شد، اما نکته جالب توجه حضور علی سامره در کنار این بازیکن بود.

در حالی که طی سال‌های اخیر معمولاً مسئولان روابط عمومی باشگاه استقلال یا نماینده فرهنگی باشگاه به عنوان مسئول استقبال به فرودگاه می‌رفتند، بامداد امروز علی سامره سرپرست و مدیر تیم استقلال به خواست علی خطیر به فرودگاه رفت. در روز‌های گذشته شایعه شده بود به دلیل بروز برخی اختلافات بین نکونام و علی سامره پیشکسوت استقلال از این تیم کنار گذاشته شده است، اما ظاهراً علی خطیر از سامره خواسته بود شخصاً برای گرفتن عکس دو نفره با گوستاوو بلانکو به فرودگاه برود.

حضور علی سامره کنار گوستاوو بلانکو به همه شایعاتی که طی روز‌های گذشته پیرامون جدایی علی سامره از کادرفنی استقلال مطرح شده بود پایان داد. از طرفی مشخص شد همچنان اصطکاک‌هایی بین کادرفنی و مدیریت باشگاه وجود دارد که طرفین در حال تقابل با یکدیگر هستند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.