رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اختلاف کمیته استیناف و کمیته انضباطی برای اعلام رای استقلال و تراکتور

کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برای اعلام رای نهایی پرونده قرارداد بازیکنان استقلال و تراکتور هنوز با یکدیگر به جمع‌بندی نهایی نرسیدند.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرانیوز، سه هفته پیش بود که کمیته ارزیابی قرارداد‌های بازیکنان از باشگاه استقلال مستنداتی خواست تا پیرامون صحت قرارداد‌های منعقد شده تصمیم نهایی را اتخاذ کند، اما از آن زمان تا به امروز هیچ تصمیمی درخصوص وضعیت استقلال و تراکتور که گفته می‌شود پرونده‌های آن‌ها ابهاماتی دارد، اتخاذ نشده است.

درهمین راستا خبر‌های ضد و نقیض بسیاری از فدراسیون فوتبال به گوش می‌رسد که بسیار جالب توجه است. درحالی که در روز‌های اخیر شایعه صدور رای پیش از دربی علیه استقلال و حتی تراکتور به گوش می‌رسد، اما تازه‌ترین خبر از فدراسیون فوتبال حکایت از آن دارد که کمیته استیناف و کمیته انضباطی هریک در اعلام صدور رای از خود بی میلی نشان می‌دهند و به نوعی منتظرند طرف مقابل درباره این پرونده‌ها تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

آنچه باعث شده این کمیته‌های منتظر طرف مقابل باشند، بازخورد‌هایی است که صدور حکم دارد. احتمالا قرار است علیه دو باشگاه استقلال و تراکتور حکم کسر امتیاز صادر شود که تا این اندازه صدور حکم نهایی به درازا کشیده است وگرنه به سرعت این حکم اعلام می‌شد و لااقل هم باشگاه استقلال و هم باشگاه تراکتور تکلیف خود را با پرونده‌های‌شان در کمیته انضباطی می‌دانستند. بدون شک اگر باشگاه استقلال تخلفی انجام نداده بود، صدور حکم نهایی تا این اندازه به درازا نمی‌کشید، اما ظاهرا قرار است احکامی صادر شود که قطعا خشم هواداران دو باشگاه پرطرفدار استقلال و تراکتور را به دنبال خواهد داشت که تا این اندازه در صدور رای نهایی تاخیر به وجود آمده است.

فشار پرسپولیس و سپاهان به فدراسیون فوتبال

درعین حال، اما فشار دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان برای صدور رای از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف بیشتر هم شده و مسئولان این دو باشگاه به طور مکرر با مسئولان فدراسیون فوتبال در تماسند و از آن‌ها می‌خواهند در صدور رای از خود سرعت بیشتری به خرج دهند. ظاهرا مسئولان دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس هم می‌دانند که احتمالا قرار است حکم کسر امتیاز اعمال شود که اینگونه به دنبال اجرای نهایی رای هستند، اما به طور قطع اگر صدور رای قبل از دربی باشد تبعات سنگینی برای فدراسیون فوتبال به همراه خواهد داشت و هیچ بعید نیست که تصمیم گیران در راس فوتبال ایران راهکار منطقی‌تر را درپیش گرفته و صدور رای را به بعد از دربی موکول کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.