رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ادعای سپاهان در مورد اصلاح قراردادها واقعی نیست

برخلاف ادعای باشگاه سپاهان، این باشگاه هیچگونه اصلاحیه ای مورد پذیرش سازمان لیگ فوتبال در قرارداد کارگزار بازیکن خود انجام نداده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسکانیوز، باشگاه سپاهان هیچگونه اصلاحی مورد پذیرش سازمان لیگ در خصوص رقم کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) نداشته است.

پیرو بیانیه های مکرر باشگاه سپاهان به اطلاع می رساند برخلاف ادعای این باشگاه مبنی بر اصلاح رقم مالی مربوط به کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) از مبلغ ۱۷ میلیارد تومان به یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان به اطلاع می رساند قرارداد قانونی و ثبت شده در سازمان لیگ که با امضا و ممهور به مهر باشگاه و کارگزار مربوطه و بازیکن می باشد و بصورت فارسی و لاتین در قالب عدد و حروف قید شده و دارای اعتبار می باشد همان مبلغ ۱۷ میلیارد تومان است.

ضمنا علاوه بر آن باشگاه سپاهان در قرارداد بازیکن دیگری (احسان پهلوان) مبلغ ۳ میلیارد تومان با همان کارگزار با توافق طرفین ( باشگاه ، کارگزار، بازیکن ) قید و ثبت شده است که در مجموع تعهد باشگاه سپاهان صرفا در قبال این کارگزار از بابت قراردادهای دو فصل بازیکنان فوق الذکر مبلغ ۲۱۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل ( بیست و یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است).

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.