رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

از خواب پریدم و شوهرم نبود، ناخودآگاه صدایی از اتاق دخترم شنیدم که…!

یک زن به اداره پلیس رفت و از تجاوز ۱۲ ساله شوهرش به دختر نوجوانش خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اعتماد، نیمه شب ناگهان از خواب پریدم و دیم که شوهرم نیست. به دنبالش گشتم و او را در اتاق دخترمان که ۲۰ سال داشت پیدا کردم.

حالم خیلی بده شده بود.

شوهرم را از خانه بیرون انداختم.

در این حال از دخترم خواستم ماجرا را توضیح دهد.

تجاوز از ۸ سالگی
دخترم گفت پدرش از ۸ سالگی به او تعرض می‌کرده است. اما با تهدید و ارعاب او را وادار به سکوت کرده است.

به دنبال اظهارات این زن، پرونده به دادگاه کیفری رفت. و به دستور قاضی تولیت – رئیس شعبه دوازدهم – دختر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

هر چند در آزمایش‌های پزشکی قانونی ردی از تجاوز پدر به دخترش به دست نیامد. اما مادر المیرا با ارائه پیامک‌هایی که بین او و شوهرش ردو بدل شده. به دادگاه نشان داد که همسرش به این عمل فجیع خود اعتراف و ابراز پشیمانی کرده است.

بدین ترتیب قرار شد براساس اظهارات مادر و دختر جوان پدرش به دادگاه احضار شود. و رسیدگی به این پرونده به زودی به صورت غیر علنی در این شعبه برگزار خواهد شد.

مادر المیرا همچنین گفت: من غیر از المیرا یک پسر ۱۳ساله هم دارم و حالا پس از ۲۵ سال زندگی مشترک با این مرد پلید دیگر تحمل ندارم و تقاضای طلاق داده‌ام.

دخترم به خاطر این شرایطی که پیش آمده مدت‌هاست که دچار بیماری روحی شده اما من هرگز نمی‌دانستم او چه درد بزرگی دارد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. rasi می گوید

    سلام . بیشتر اوقات اتفاقاتی رخ میدهد که قانون تبین شده ای برای آن تدوین نشده و این نقص قانون معیار ها و ارزش های افراد جامعه را به یک تنش می کشاند . بنظر بنده باید حقوق دانان حاذقی برای تدوین قانون اساسی و سایر قوانین دست بکار شوند تا بدین وسیله از این گونه ناهنجاری ها جامعه ما رهائی یابد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.