رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

استقلالی‌ها طوری خوشحالی کردند انگار ۴ گل زده‌اند | بازیکن استقلال باید از مسابقه اخراج می‌شد

کارشناس فوتبال گفت: بعد از اینکه گل تساوی استقلال به ثمر رسید، اعضای این تیم به گونه ای خوشحالی می کردند که انگار ۳، ۴ گل به پرسپولیس زده اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، دیدار معوقه هفته پنجم تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس که صد و دومین دربی این دو تیم بود، روز پنجشنبه (۲۳ آذر) در ورزشگاه آزادی تهران و به قضاوت موعود بنیادی‌فر برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی یک به یک رسیدند. امید عالیشاه (۸۹) برای پرسپولیس و آرتور کوین یامگا (۷+۹۰ – پنالتی) برای استقلال گل زدند.

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس و کارشناس فوتبال در رابطه با این دیدار اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد نبودیم و کیفیت بازیکنان چنگی به دل نمی‌زد. هر دو تیم روی دو اشتباه فردی به گل دست یافتند و در مجموع شکل بازی زیبا نبود.

او ادامه داد: کادرفنی هر دو تیم تاکتیکی برای رسیدن به گل نداشتند و تنها راه آنها ارسال از جناحین بود که آن هم برای هیچکدام از دو تیم ثمره‌ای به همراه نداشت و در کل بازی نرمالی را نه هواداران داخل ورزشگاه و نه بینندگان از تلویزیون شاهد نبودند.

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس افزود: پس از به ثمر رسیدن گل استقلال، اعضای کادرفنی و بازیکنان آنها به نحوی خوشحالی می‌کردند که انگار ۳، ۴ گل جلو هستند. بازیکنان پرسپولیس در طول بازی توپ را به خوبی حفظ کردند و پاس‌های خوبی به یکدیگر می‌دادند اما این سبک بازی نتوانست به آنها در ثبت پیروزی کمک کند.

کارشناس فوتبال درباره تعویض‌های یحیی گل محمدی در دربی صد و دوم بیان کرد: تعویض کردن در فوتبال یک سیستم است و همه مربیان در دیدارها از بازیکنان مختلف در ترکیب تیم خود استفاده می‌کنند؛ مهم این است که به توان تغییر تاکتیک در تیم با وجود بازیکنان جدید در زمین ایجاد کرد. در دربی صد و دوم شاهد این موضوع نبودیم. گل محمدی باید سعی می‌کرد تا بازیکنان بعد از گلی که زدند توپ و زمین بازی را حفظ می‌کردند نه اینکه تیم کاملاً در فاز دفاعی برود و استقلالی‌ها از همین موقعیت نهایت استفاده را بردند و توانستند با ایجاد فرصت‌های گلزنی بارها به دروازه پرسپولیس نزدیک شوند و تلاششان هم به ثمر رسید و توانستند در دقایق پایانی گل تساوی را وارد دروازه بیرانوند کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی VAR در این بازی گفت: اتفاق خیلی خوب و مثبتی بود که امیدوارم در بازی‌های بعد نیز از این سیستم استفاده شود. البته نقص‌هایی هم وجود داشت و در صحنه خطای امید حامدی فر روی شهاب زاهدی بازیکن استقلال باید از مسابقه اخراج می‌شد و جای تعجب دارد که نه تنها داور آن صحنه را ندید بلکه کمک داوران ویدئویی هم از دیدن آن عاجز ماندند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.