رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

استقلال انگیزه بسیار زیادی برای بُرد دارد | پرسپولیس دنبال جبران

پیشکسوت فوتبال گفت: استقلال انگیزه بسیار زیادی برای پیروزی در دربی دارد و پرسپولیس به دنبال جبران حذف در لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسکانیوز، محمد نوری بازیکن اسبق استقلال و پیشکسوت فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسکا نیوز درباره بازی استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: بازی فردا بسیار بازی حساسی است، استقلال با وجود کسب دو مساوی در دو بازی قبلی انگیزه بسیار زیادی برای کسب برد در بازی فردا دارد، از طرف دیگر پرسپولیس بعد از حذف در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جبران است و باید دربی را ببرد.

وی در مورد شرایط استقلال پیش از دربی پایتخت اضافه کرد: جواد نکونام از زمانی که تیم را تحویل گرفته است بسیار خوب عمل کرده است، استقلال توانسته در هفته های اخیر بازی های چشم نوازی را به نمایش بگذارد و قطعا شانس اول پیروزی در دربی خواهد بود.

نوری در رابطه با وضعیت پرسپولیس بعد از پیروزی در مقابل هوادار ادامه داد: پرسپولیس با وجود برد در مقابل هوادار بازی تماشاگر پسندی را انجام نداد و از لحاظ تیمی کمی نا آماده به نظر می رسد اما قطعا آنها برای برد به زمین خواهند آمد و همین موضوع باعث می شود احتمالا دربی جذابی را در پیش داشته باشیم.

بازیکن اسبق استقلال درباره وجود وی ای آر در بازی دربی گفت: این موضوع بسیار می تواند به سطح کیفی دربی کمک کند، در این سالها حق استقلال در دربی بسیار تضییع شد ولی حالا وجود وی ای آر می تواند برای قضاوت بهتر به موعود بنیادی فر و تیم داوری کمک کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.