رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

استوری ویژه عابدزاده قبل از جدال پرسپولیس با رونالدو + تصویر

احمدرضا عابدزاده، ستاره محبوب پرسپولیس در سال‌های گذشته، دوشنبه شب و پیش از تقابل این تیم با النصر عربستان استوری متفاوتی در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، احمدرضا عابدزاده با این‌که حالا چند سالی است در فوتبال ما مربی‌گری نمی‌کند، اما به‌واسطه ملی‌پوش بودن پسرش همواره اتفاقات فوتبال ایران را به طور جدی دنبال می‌کند و خودش هم آن‌قدر در این فوتبال اسم بزرگی تلقی می‌شود که تحت هیچ شرایطی نمی‌توان او را فراموش کرد.

سنگربان ماندگار تیم ملی دوشنبه شب در حالی که شمارش معکوس برای تقابل پرسپولیس با کریستیانو رونالدو و النصر عربستان آغاز شده بود، عکسی معنی‌دار از خودش و امیر پسرش در فضای مجازی منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود: قلب من این وطن است.

عابدزاده

احمدرضا عابدزاده خودش بارها همراه با تیم ملی یا پرسپولیس و استقلال مقابل تیم ملی و نمایندگان باشگاهی عربستان حضور داشته است. سنگربانی که انصافا وقتی درون قفس توری تیم ملی قرار می‌گرفت، دل همه ما قرص بود. البته امیر عابدزاده هم که در این عکس مشغول بوسیدن دست پدرش است، به تیم ملی و جام جهانی رسیده ولی داستان عابدزاده بزرگ واقعا متفاوت بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.