اشکان دژآگه و یک واکنش تند باورنکردنی

شاید هیچ‌کس از اشکان دژآگه انتظار نداشت اما ستاره سابق تیم ملی واکنش تندی به تعویضش داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، استعفای ناگهانی و عجیب جواد نکونام انگار خللی در روند کاری فولاد خوزستان به وجود نیاورده بود و بازیکنان این تیم با روحیه بالا و نمایش فنی درخشانی که برابر الهلال عربستان، موجب تعریف و تمجید کارشناسان و هواداران شدند و با وجود شکست، انتقادی به سمت آنها نرفت، اما دو حاشیه و مجادله لفظی از چشم تعداد زیادی از بینندگان تلویزیونی جا ماند.

حمید رجبی (سرمربی فولاد) در دقیقه ۷۱ دست به دو تغییر همزمان در ترکیب فولاد زد و احسان پهلوان و اشکان دژاگه را بیرون کشید و علیرضا کوشکی و سعید واسعی را به زمین آورد که یکی از دو تعویضی و هافبک باتجربه تیمش به این تغییر واکنش نشان داد و کلمات بدی را که از او سابقه نداشته به زبان آورد.اگرچه تعویض دژاگه تغییر به نظر درستی نبود اما بازهم کمتر کسی انتظار داشت دژآگه ناگهان اینچنین طغیان کند.

اما این پایان حواشی این دیدار نبود و در دقیقه ۸۰ نیز یک اتفاق دیگر افتاد؛ این بار هم از سوی یک بازیکن تعویضی دیگر که روی نیمکت نشسته بود و بازهم با رجبی بحث کرد.
سینا مریدی که در دقیقه ۶۲ به‌عنوان نخستین تعویضی فولاد جای خود را به محمد آبشک داده بود، قبل از زدن یک ضربه ایستگاهی مجادله لفظی با سرمربی موقت فولادی‌ها داشت که بحث آنها چند ثانیه بیشتر طول نکشید و در ادامه ارسال وحید حیدریه و ضربه سر محمدامین حزباوی که از روی تیرک عبور کرد، موجب شد آن اتفاق فراموش شود.

فولادی‌ها که امشب در میان استقبال هواداران به ایران برگشتند تمرینات خود را برای شروع یک دوره جدید آغاز می‌کنند. دوره‌ای که کار سرمربی این چندسال به اتمام رسیده و آنها باید دوباره برای بازگرداندن اعتبار خود و رقابت در حداقل یک جام تلاش را آغاز کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.