رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اطلاعیه جدید ‌سامانه یکپارچه برای متقاضیان خودرو چانگان

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی اطلاعیه جدیدی برای متقاضیان خرید خودرو چانگان CS۳۵ plus (تیپ ۲ و ۳) صادر کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهر بورس، سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک‌، خودرو چانگان CS۳۵ plus (تیپ ۲ و ۳) انتخاب کرده‌اند ‌و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده اند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود در سایت خودروهای وارداتی به آدرس https://saleauto.ir/ اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است است: متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک، خودرو چانگان CS۳۵ plus (تیپ ۲ و ۳) انتخاب کرده‌اند و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده‌اند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه‌های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی ۴۸ ساعت آینده (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶) اقدام کنند، در غیر این صورت، متقاضیان خودرو چانگان CS۳۵ plus در فهرست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است تا زمانی که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS۳۵ plus را تحویل نگرفته‌اند، عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت، امکان تغییر اولویت از تیپ ۲ به ۳ برای متقاضیان خودرو چانگان CS۳۵ plus محیا می شود، در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت ایشان به قوت خود باقی خواهد ماند، در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به آنها در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر اولویت ایشان در سامانه حذف می شود.

بنابراین گزارش مهدی ضیغمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این به فارس اعلام کرده بود که در هفته جاری سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی دوباره باز می شود و در این دوره تعدادی از خودروهای وارداتی عرضه می شود.

وی با بیان اینک فعلا تعداد و نوع خودروهایی که قرار است در سامانه عرضه شود به صورت دقیق مشخص نشده است، گفت: خودروهای وارداتی شامل چانگان، هیوندا، کیا، تویوتا، زوتی، هونگچی و بستیون است که برحسب شرایط به مرور این خودروها در سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

پس از مصوبه آزاد شدن واردات خودرو در ابتدای سال گذشته فرآیند ثبت‌نام و عرضه خودروهای وارداتی از سوی وزارت صمت در اسفندماه سال گذشته آغاز شد. بنابراین متقاضیان خرید خودروهای وارداتی در سامانه عرضه یکپارچه خودرو وارداتی به آدرس https://saleauto.ir/ ثبت کردند و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را برای مدت یک ماه به حساب سازمان حمایت واریز کردند.

بعد از آن نیز وزارت صمت از طریق سامانه مذکور نوبت‌های تحویل خودرو به متقاضیان را اعلام کرد و براین اساس حدود۳۰ هزار نفر در نوبت تحویل خودرو قرار دارند.

مهدی ضیغمی معاون وزیر صمت و مدیر طرح عرضه خودروهای وارداتی گفته است که حدود ۳۴ هزار نفر در نوبت تحویل خودروهای وارداتی قرار داشتند که با انصراف ۴ هزار نفر اکنون ۳۰ هزار نفر در نوبت تحویل خودروهای وارداتی قرار دارند.

‌شورای رقابت نرخ فروش چانگان CS۳۵ پلاس تیپ دو درب انبار واردکننده را ۸.۴۹۶.۲۸۸.۸۸۳ ریال و همچنین نرخ فروش چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳ را ۹.۰۴۴.۷۰۸.۷۲۲ ریال تعیین کرده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.