رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اعتصاب هالیوودی‌ها، دامن اسکار را گرفت! + جزئیات

آکادمی علوم و هنر‌های سینمایی اعلام کرد که مراسم اهدای جوایز افتخاری اسکار را به ژانویه سال آینده موکول می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از اطلاعات آنلاین، ابتدا قرار بود «گاورنرز اواردز» در ۱۸ نوامبر، ۲۷ آبان، برگزار شود، اما حالا این مراسم به نهم ژانویه ۱۹ دی، منتقل می‌شود. در گذشته، این جوایز افتخاری در جریان مراسم اصلی اسکار اهدا می‌شد، اما در سال ۲۰۰۹ میلادی به رویداد جداگانه‌ای تبدیل شد.

این ضیافت شام با حضور دوستان و همکاران دریافت‌کنندگان جوایز، فرصت بیشتری را در اختیار حاضرین قرار می‌دهد تا سخنرانی‌های شخصی‌تر و طولانی‌تری داشته باشند و شب خاطره‌انگیری را رقم بزنند.

این رویداد که در اوج فصل جوایز اسکار برگزار می‌شود، اغلب به‌عنوان شروع کارزار تبلیغاتی برای هنرمندان و فیلم‌هایی محسوب می‌شود که به دنبال دریافت جوایز اسکار هستند و از اهمیت زیادی برخوردار است.

گاورنرز اواردز، محصول همکاری مشترک آکادمی با انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران سینما-فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا است.

اعتصاب در هالیوود نه تنها بسیاری از تولیدات را متوقف کرد، بلکه باعث شد برخی از استودیو‌ها اکران فیلم‌های پاییزی خود را به تعویق بیندازند، زیرا بازیگران حاضر به شرکت در برنامه‌های تبلیغاتی این آثار نیستند.

مراسم اهدای جوایز «امی» نیز به دلیل اعتصاب به ماه ژانویه سال آینده میلادی موکول شده است.

در صورت ادامه اعتصاب در هالیوود و دست نیافتن به یک توافق در هفته‌های آینده، ممکن است آکادمی برای برگزاری مراسم اسکار با مشکلاتی مواجه شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.