افشاگری میثاقی در فوتبال برتر علیه سرمربى استقلال: فیلم ساپینتو در آمد!

یکی از صحنه‌های جنجالی شهرآورد صدم استارت ریکاردو ساپینتو پس از سوت پایان مسابقه بود، که خیلی سریع خودش را به پیام حیدری و همکارانش رساند تا از نوع قضاوت آنها انتقاد کرده باشد. این رفتار ساپینتو در رسانه‌های پرتغالی هم بازتاب داشت و ساعاتی پس از پایان دربی، ویدئوی این لحظات به یکی از خبرهای اصلی سایت رکورد هم تبدیل شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، یکی از صحنه‌های جنجالی شهرآورد صدم استارت ریکاردو ساپینتو پس از سوت پایان مسابقه بود، که خیلی سریع خودش را به پیام حیدری و همکارانش رساند تا از نوع قضاوت آنها انتقاد کرده باشد. این رفتار ساپینتو در رسانه‌های پرتغالی هم بازتاب داشت و ساعاتی پس از پایان دربی، ویدئوی این لحظات به یکی از خبرهای اصلی سایت رکورد هم تبدیل شد.

اما حالا محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر با توجه به دوربین‌های اختصاصی که صدای سرمربی استقلال را هم ضبط کرده، به این درگیری ابعاد جدیدی را بخشیده که در ادامه می‌خوانید.

میثاقی در شروع توضیحاتش برای شفاف‌سازی درباره صحبت‌های ریکاردو ساپینتو ضمن رد ادعای این مربی در رابطه با اعتراض به زبان انگلیسی گفت:« الان ایشان مصاحبه‌ای کرده و گفته صحبت‌هایی که من کردم تمامش به زبان انگلیسی بوده است. ولی اصلا به زبان انگلیسی نبوده است.»

میثاقی با اطمینان خاطر اضافه کرد:« ما هم تصویرش را داریم و هم صدایش را. دوربین پرتابل ما که وارد زمین می‌شود، صدا را هم کامل دارد. از صحبت‌هایی که آقای ساپینتو انجام داده. با آقای بیژن طاهری هم صحبت کردیم. با محمدحسین زرندی (مدیر رسانه استقلال) صحبت کردیم و خواهش کردند، صدایش پخش نشود. البته صدایش از رسانه قابل پخش هم نیست.»

مجری برنامه فوتبال برتر در ادامه به انتقاد از رفتار و کلماتی پرداخت که ساپینتو خطاب به تیم داوری مسابقه به زبان آورده است:« اگر این کلمات برایشان عادی است که خیلی عجیب است. شاید هم در فرهنگ خودشان این کلمات عادی باشد، اما نه قابل پخش است و نه قابل صحبت کردن. به هر حال ممکن است یک نفر پیدا شود که فرق انگلیسی و پرتغالی را بفهمد. یک کلمه‌اش را هم انگلیسی نگفتند. صدایش هم وجود دارد.»
میثاقی در ادامه با بیان این جمله به مخاطبان برنامه که “حالا تصویرش را بیینید”، توجه بینندگان برنامه را بار دیگر به آن ویدئوی جنجالی از حرکات ساپینتو جلب کرد که البته زیرنویس شده بود و گفت:« اولا اینکه زیر نویس کلا باید نقطه چین باشد. چون اینجا که به داوران می‌رسد، هم صدا وجود دارد و هم … البته دوستان ما در باشگاه استقلال خواهش کردند که صدا پخش نشود، ولی یک فول زیرنویس هم داریم.»

میثاقی در بخش پایانی صحبت‌هایش سعی کرد جملات ساپینتو را طوری مطرح کند که بیننده در جریان محتوای آن قرار بگیرد:« تا می‌رسد به داوران می‌گوید تبریک میگم به شما … حالا من رویم نمی‌شود این کلمه برای داوران استفاده کنم. اینجوری . بقیه‌ آن هم اینجوری (باخنده) ….

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.