رسانه خبری این تیتر

افشای قیمت گلکسی واچ ۵ و ۵ پرو پیش از معرفی رسمی

ظاهرا نسل جدید گلکسی واچ سامسونگ چندان گران‌تر از نسل پیشین نیست.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو،‌ سامسونگ رویداد «گلکسی آنپکد» بعدی‌اش را برای تاریخ ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) برنامه‌ریزی کرده و قصد دارد طی آن نسل بعدی گوشی‌های هوشمند تاشو و همچنین ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ ۵ را معرفی کند. اما حالا تقریبا یک هفته پیش از برگزاری این رویداد، قیمت گلکسی واچ ۵ و ۵ پرو برملا شده است.

نخستین نکته‌ای که در قیمت‌های غیررسمی منتشر شده به چشم می‌خورد، این است که ظاهرا نسل جدید گلکسی واچ چندان گران‌تر از نسل پیشین خود نیست، البته این در حالی است که فرض کنیم قیمت‌های مذکور صحت دارند.

با استناد به این اطلاعات، ظاهرا قیمت مدل پایه ۴۰ میلی‌متری ۲۷۰ دلار خواهد بود و مدل ۴۴ میلی‌متری نیز ۳۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. در سوی دیگر قیمت مدل ۴۵ میلی‌متری گلکسی واچ ۵ پرو نیز ۴۳۵ دلار ذکر شده است.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز قیمت‌گذاری سری گلکسی واچ ۵ در اروپا نیز به صورت غیر رسمی منتشر شده بود. طبق قیمت‌گذاری اروپا، مدل ۴۰ میلی‌متری گلکسی واچ ۲۵۹.۹۸ یورو (۲۶۴.۷۹ دلار) قیمت دارد و مدل ۴۴ میلی‌متری نیز ۲۸۶.۹۰ یورو (۲۹۲.۱۸ دلار) قیمت خواهد داشت.

همچنین قیمت مدل ۴۵ میلی‌متری پرو از این سری در بازار اروپا نیز ۴۳۰.۸۹ یورو (معادل ۴۳۸.۸۳ دلار) عنوان شده است.

گفتنی است طبق رندرهای غیررسمی منتشر شده طی ماه‌های اخیر، گمان می‌رود ابعاد مدل پرو احتمالا به دلیل استفاده از باتری بزرگ‌تر کمی بزرگتر از مدل استاندارد باشد. همچنین به نظر می‌رسد تمامی مدل‌ها دارای دو کلید فیزیکی در سمت راست هستند. همینطور بد نیست بدانیم که مدل‌های این سری تا عمق ۵ متر نیز در برابر نفوذ آب مقاومت می‌کنند.

در پایان باید گفت که انتظار می‌رود سامسونگ در زمینه طراحی ظاهری از زبان طراحی نسل‌های پیشین پیروی کند و بعید است که شاهد تغییرات خاصی از سوی این غول فناوری کره‌ای باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.