افشای کارنامه مهاجم دورگه پرسپولیس

مهاجم دورگه ۲۴ ساله به پرسپولیس پیوست.

به گزارش اینتیتر به نقل از تابناک، بنا بر ادعای یک رسانه، حضور افوسو مهاجم دو رگه در تیم پرسپولیس قطعی شده است.

پرسپولیس که به تازگی و با زحمت از قرارداد فاجعه‌بار با لیاندرو پریرا خلاص شد، چه مبلغی پای این بازیکن سطح پایین و بدون کارنامه خواهد داد؟

سوابق این مهاجم پر از تیم‌های گمنام و دسته‌های پایین انگلیس است و یک نام آشنا بین باشگاه‌های افوسو دیده نمی‌شود!

کلودیو افوسو، نام مهاجم آفریقایی الاصل مدنظر یحیی گل‌محمدی برای تقویت خط حمله سرخپوشان است که به زودی برای مذاکره نهایی و امضای قرارداد راهی تهران خواهد شد.

هنوز رقم پیشنهادی یا توافقی دو طرف برای همکاری وی با پرسپولیس مشخص نیست، ولی این مهاجم سیاهپوست، رزومه و سابقه چندان درخشانی ندارد.

این مهاجم ۲۴ساله غنایی الاصل، تمام دوران حرفه‌ای اش را در انگلیس بازی کرده و ۱۸۳ سانتی متر قد و ۷۹ کیلو وزن دارد. او فصل گذشته عضو تیم هانگرفورد تاون بوده و در هفت بازی که انجام داد، تنها یک گل به ثمر رسانده است!

پست تخصصی او وینگر چپ است و اکنون در ترانسفر مارکت بازیکن بدون تیم معرفی شده و در واقع بازیکن آزاد است که هیچ پول رضایتنامه ای نیاز ندارد. به این ترتیب، قاعدتا نباید بازیکن گران‌قیمتی باشد. شرکت ای جی اس ام اینجت این بازیکن انگلیسی است و احتمالا تا آخر هفته در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهد کرد.

جدول سوابق این بازیکن پر از تیم‌های گمنام و دسته های پایین انگلیس است و حتی یک نام آشنا بین باشگاه‌های افوسو دیده نمی‌شود!

پرسپولیس که به تازگی و با زحمت از قرارداد نجومی و فاجعه‌بار با لیاندرو پریرا خلاص شد، چه مبلغی پای این بازیکن معمولی و سطح پایین و بدون کارنامه خواهد داد؟

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.