رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اقدام عجیب مدیرعامل سابق استقلال

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال این روزها برای یک سفر تحقیقاتی و مذاکره با مقامات سوئیسی راهی اروپا شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از صدآنلاین، کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال که دومین و آخرین قهرمانی این تیم در جام باشگاه‌های آسیا طی دوران مدیریت او حاصل شد، هم اکنون در سوئیس حضور دارد.

اولیایی که برای یک سفر تحقیقاتی عازم این کشور اروپایی شده، با وزیر بهداشت سوئیس ملاقات کرد، ضمن اینکه در جریان آخرین دستاوردهای پزشکی این کشور پیرامون بهبود سریع‌تر و بهتر مصدومیت‌های شدید ورزشکاران به ویژه فوتبالیست‌ها قرار گرفت، مذاکراتی را هم با این وزیر انجام داد تا در صورت فراهم شدن شرایط یک گروه پزشکی ورزشی از ایران به سوئیس اعزام شده و بحث تبادل تجربیات علمی میان آنها صورت بگیرد.

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای همچنین با استفاده از فرصت به دست آمده به مقر فیفا و موزه فدراسیون جهانی فوتبال هم رفت و با توجه به اینکه مهمان ویژه بود، این اجازه برایش صادر شد تا در کنار کاپ ژول ریمه بایستد و عکس یادگاری بگیرد. جنس این کاپ از طلاست و هر کشوری به ازای سه مرتبه فتح جام جهانی، یک کاپ شبیه این را دریافت خواهد کرد. البته ژول ریمه اصلی در این موزه باقی می‌ماند و یک کپی با روکش طلا ساخته شده و به کشور فاتح اهدا می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.