رسانه خبری این تیتر

امیلیا کلارک جایگزین امبر هرد در فیلم Aquaman 2 می شود

فیلم Aquaman 2 با بازی جیسون موموآ یکی از مورد انتظارترین فیلم های دنیای سینمایی دی سی است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، در قسمت اول این فرانچایز، امبر هرد نقش شخصیت مرا را بازی می کند در حالی که موموآ نقش آرتور کری یا همان آکوامن را بر عهده دارد. ویلم دفو نیز نقش وولکو و پاتریک ویلسون نقش اورم یا استاد اقیانوس را ایفا می کند. در حالی که بازگشت دیگر بازیگران مجموعه مانند دولف لاندگرن، نیکول کیدمن، یحیی عبدالمتین دوم و تمورا موریسون در نقش های قبلی شان مورد انتظار است به نظر می رسد بازگشت امبر هرد با مشکل مواجه شده است. دعوای دادگاهی هرد با همسر سابقش، جانی دپ، در سال های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

علیرغم این واقعیت که این دو در سال ۲۰۱۷ از هم جدا شدند، فرآیند دادرسی به شکایات این دو در ماجرا خشونت خانوادگی و افترا همچنان ادامه دارد. در میانه این دعواهای حقوقی بود که کمپانی برادران وارنر تصمیم به کنار گذاشتن جانی دپ از سه گانه Fantastic Beasts گرفت، اتفاقی که باعث خشم طرفداران دپ شده و شروع به امضای طوماری اینترنتی برای کنار گذاشتن امبر هرد از آکوامن کردند. مدتی بعد امبر هرد در فایلی صوتی به حمله فیزیکی به شوهر سابقش اعتراف کرد در حالی که تا آن زمان دپ مقصر ماجرا انگاشته می شد.

اکنون به نظر می رسد که تهیه کنندگان دنیای دی سی به فکر کنار گذاشتن امبر هرد از آکوامن ۲ افتاده اند. به ادعای وبسایت استرالیایی Sausage Roll، امبر هرد به خاطر «مشکلات سلامتی و تناسب اندام» از شخصیت مرا در قسمت بعدی Aquaman کنار گذاشته شده هر چند این موضوع تاکنون نه از جانب کمپانی برادران وارنر و نه امبر هرد تایید نشده است.

در حالی که شایعات در مورد کنار گذاشتن امبر هرد ۳۴ ساله از نقش مرا در Aquaman 2 روز به روز افزایش می یابد، برخی طرفداران این فرانچایز مدعی هستند امیلیا کلارک بازیگر سریال Game of Thrones خانه اش در لندن را فروخته و برای جایگزینی هرد آماده می شود، موضوعی که توسط مجله فوربس نیز تایید شده است.

اگر چه امیلیا کلارک بهترین گزینه برای جانشینی امبر هرد در نقش مرا به نظر می رسد اما برخی دیگر می گویند که بلیک لایولی نیز در این رقابت حضور خواهد داشت. با تمام این گمانه زنی ها، باید منتظر ماند و دید که آیا امبر هرد به طور رسمی از نقش مرا در Aquaman 2 کنار گذاشته می شود یا خیر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.