این پیشنهاد عجیب از پرسپولیس برانکو را منصرف کرد

درباره دلایل نیامدن برانکو به ایران شایعاتی مطرح است که حالا یک موضوع دیگر هم به آن اضافه شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در روزهای ابتدایی پس از شکست تیم پرسپولیس به النصر عربستان در تاریخ بیست و ششم شهریور ماه سال جاری بلافاصله موضوع تغییر کادر فنی و حضور برانکو ایوانکوویچ در تهران و در راس کادر فنی تیم پرسپولیس مطرح شد.

به رغم تکذیب جدی مسئولان باشگاه پرسپولیس و اعضای هیئت مدیره به ویژه مدیرعامل این باشگاه، اما در ادامه و پس از استعفای یحیی گل محمدی این موضوع علناً با حضور دو تن از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در قطر و در حال مذاکره با برانکو تکذیبیه شهریور ماه سال جاری را بی‌اعتبار کرد.

اما حالا و از افراد نزدیک به برانکو ایوانکوویچ خبردار شدیم ظاهراً یکی از مهم‌ترین دلایل عدم حضور او در تهران «پیشنهاد قرارداد سه ماهه» با این سرمربی بوده است! البته این موضوع که پیشتر نیز از سوی برخی رسانه‌ها به شکل گمانه‌زنی مطرح بود تنها علت عدم توافق برانکو نبوده است. ظاهراً به او پیشنهاد شده خودش بدون حضور هیچ دستیاری به تهران بیاید و با نفراتی که امروز در کادر فنی تیم پرسپولیس حضور دارند پرسپولیس را تا آخر فصل هدایت کند!

در واقع شنیده‌ها از افراد خیلی نزدیک به برانکو ایوانکوویچ حاکی از آن است که به او پیشنهاد شده با دستمزد مشخص و تنها در ظرف سه ماه با پرسپولیس قرارداد ببندد و هیچ کمک مربی هم با خودش به این تیم نیاورد و با همین افرادی که امروز در کادر فنی پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی بوده‌اند کار کند.

این افراد معتقدند هرچه برانکو گفته من نمی‌توانم با این شرایط کار کنم اما باشگاه پرسپولیس با مطرح کردن بحث «سقف هزینه‌های فصل جاری لیگ برتر» و موضوعاتی از این دست به برانکو اعلام کرده که شرایطی غیر از این نمی‌تواند برای او مهیا کندن از این رو پروفسور کروات و محبوب پرسپولیسی‌ها قید همکاری دوباره با باشگاه پرطرفدار پایتخت را می‌زند و بعد از چندین بار مذاکره با مدیران باشگاه جواب منفی را روی میز می گذارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.