بازی Rainbow Six Siege به مدت دو روز رایگان شد

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرد که بازی‌بازان می‌توانند به مدت دو روز به صورت رایگان به تجربه‌ی بازی اکشن و تیراندازی تاکتیکال Rainbow Six Siege بپردازند و در صورت کسب جوایز و پیشرفت، قادر خواهند بود تمامی این موارد را پس از خرید بازی به حساب خود بیفزایند.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، یوبی‌سافت در جریان رویداد Ubisoft Forward خود که در کنفرانس E3 2021 برگزار شد، در مورد دو نسخه‌ی اخیر از سری Rainbow Six به بیان اطلاعاتی پرداخت. با این که تمرکز اصلی این رویداد بر بازی Rainbow Six Extraction بود اما شرکت یوبی‌سافت از بازی Rainbow Six Siege نیز غافل نشد و به بیان اطلاعاتی در مورد آن پرداخت. با این که بازی جدید Rainbow Six Extraction قرار است تا پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه گردد، اما به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت قصد ندارد پشتیبانی از بازی‌بازان Rainbow Six Siege را متوقف سازد.

به تازگی شرکت یوبی‌سافت علاوه بر ارائه‌ی اطلاعات بیشتر از اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege یعنی Thunderbird، اعلام کرد که بازی‌بازان می‌توانند تا دو روز آینده به تجربه‌ی رایگان این عنوان بپردازند. لازم به ذکر است که این تجربه‌ی رایگان و محدود بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن و ایکس‌باکس خواهد بود. در نهایت این رویداد رایگان در ساعت ۲۱ تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) به پایان خواهد رسید.

چیزی که این دوره‌ی تجربه‌ی رایگان بازی Rainbow Six Siege را ارزشمند کرده است، در دسترس قرار داشتن تمامی محتویات و حالت‌های بازی برای تجربه‌کنندگان است؛ بدین صورت که تمامی بخش‌ها، محتویات و حالت‌های بازی در اختیار تجربه‌کنندگان نسخه‌ی رایگان قرار خواهد گرفت. همچنین بازی‌بازانی که پس از تجربه‌ی رایگان قصد خرید بازی Rainbow Six Siege را داشته باشند، می‌توانند تمامی دستاوردها و امتیازارت خود را دریافت نمایند.

در نهایت همرمان با این رویداد، بازی Rainbow Six Siege با تخفیف بسیار خوبی بر روی فروشگاه شرکت یوبی‌سافت (تنها به صورت دیجیتالی) به فروش خواهد رسید تا بازی‌بازان نسبت به خرید این عنوان تشویق شوند.

بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.