با بیرانوند ۳ ساله توافق کردم اما مظلومی مخالفت کرد!

علی نظری جویباری معاون سابق باشگاه استقلال فاش کرد: بحث بر سر ۱۱۰ میلیارد نبود و قرار بود ۵۰ میلیارد همان فرد استقلالی بدهد و ۴۰ میلیارد تومان هم باشگاه استقلال ۲ ساله با علیرضا بیرانوند ببندد. فردای آن روز بیرانوند درخواست ۵ میلیارد بیشتر کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از افکارنیوز، علیرضا بیرانوند با حضور در برنامه فوتبال برتر بحث مذاکره با استقلال را مطرح کرد و مدعی شد این باشگاه حاضر بود ۱۱۰ میلیارد تومان به او بپردازد!

علی نظری جویباری یکی از افرادی است که در زمان مدیریت حجت کریمی در استقلال در جریان مذاکرات آبی‌ها با دروازه‌بان ملی پوش و سرشناس پرسپولیس قرار داشت. حجت کریمی و معاونش علی امیری با نظری جویباری سرپرست و معاون سابق باشگاه استقلال برای خرید علیرضا بیرانوند مذاکره کردند چرا که او تجربه زیادی در این زمینه دارد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. م-الف می گوید

    دروغ بزرک اقای علی نظری در باره بار اول بیوستن بیرانوند به استقلال که هرکز توافق حتی یک ساله هم وانجام نشد .. در باره بار اول علاقه بیرانوند برای بیوستن به استقلال نامبرده به اقای مجتبی کرد نوری عضو هییت مدیره زمان مدیریت اقای افشارزاده برای مذاکره وعقد قرار داد معرفی شد واقای کردنوری موضوع توافق مالی قرارداد ومذاکره با بیرانوند را به اقایان امیری وعلی نظری جویباری محول مینماید که با عدم توافق مالی مواجه شد وقضیه خارج شدن مخفیانه بیرانوند از دست خبرنکارها ی جمع شده مقابل باشکاه استقلال برای اخذ مصاحبه که دررسانه ها منعکس شد ودرمتعاقب توافق سه ساله اقای رحمتی با اقای مظلومی سرمربی وقت و مرحوم بورحیدری بعنوان سربرست که با قرارذاد سه ساله وقیمت مناسب به خانه خودش استقلال برکشت …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.