قتل وحشتناک زن جوان در کرج | دختر یک و نیم ساله اش کجاست

کد خبر : ۳۵۰۴۹۲
قتل وحشتناک زن جوان در کرج | دختر یک و نیم ساله اش کجاست

زن جوان که درجریان درگیری به شدت زخمی شده بود قبل از انتقال به بیمارستان جان باخت و یکی از دخترانش بنان برسین که یکی ونیم ساله است به طرز مرموزی ناپدید شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، مرد جوانی که پس از خاموش شدن گوشی تلفن همراه همسرش نگران شده بود پس از فراقت از محل کارش در کرج راهی اکبرآباد نسیم شهر می شود تا از اوضاع همسرش مطلع شود اما پس از چند ساعت پیگیری و پرس‌وجو متوجه می شود هیچ اثری از همسرش نیست و سرانجام به اداره پلیس مراجعه می‌کند که خبر کشف  جنازه  همسرش را به او می دهند.

مرد جوان درحالیکه از شدت استرس دستانش می لرزید از مرگ همسرش مطلع شد وی درباره ی قتل همسرش گفت: همسرم برای خانه جدیدمان رفته بود موکت بخرد که بعد از چند ساعت گوشی اش  خاموش  شد ....من که خارج از محل سکونت در ملک آباد کرج کار میکردم ودرگیر بودم بعد از چند ساعت متوجه شدم که گوشی همراه همسرم خاموش است با این احتمال که امکان دارد شارژ گوشی اش تمام شده چندان نگران نشدم و به کارم ادامه دادم. تا اینکه بعد از گذشت ۲ روز به اداره پلیس مراجعه کردم که خبرمرگ همسرم را به من دادند.

در تحقیقات اولیه مرد جوانی که عامل  قتل  زن جوان (۲۶ساله) بوده است باتلاش مردم دستگیر وبه پلیس تحویل داده شده است متهم درهمان اظهارات اولیه به قتل زن جوان با چاقو اعتراف کرده است درحال حاضر تحقیقات برای انگیزه این جنایت خونین ادامه دارد .

پدر برسین کوچولوگفت: بدنبال مرگ همسرم ۲ دخترم که همراه مادرش بودند بنام باران ۶ ساله و برسین یک ونیم ساله که ناپدید می شوند که یک روز بعد دختر بزرگم در شیرخوارگاه نازی آباد پیدا شد اما از دختر کوچکم هیچ خبری ندارم.

وی  ازمردم خواست اگراز دختر یک ونیم ساله اش خبر دارند به پلیس گزارش بدهند.

 

 

 

نظرات بینندگان