درمان یبوست در ۳ دقیقه فقط با فشار یک نقطه

کد خبر : ۳۵۰۵۲۴
درمان یبوست در ۳ دقیقه فقط با فشار یک نقطه

دارو‌ها و نسخه‌های موثر در درمان یبوست روشی برای رفع این مشکل دردناک است، اما روش دیگری در طب فشاری توصیه می‌شود که با کمک آن در کمترین زمان ممکن می‌توان اختلال اجابت مزاج را رفع کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، دارو‌ها و نسخه‌های موثر در درمان یبوست روشی برای رفع این مشکل دردناک است، اما روش دیگری در طب فشاری توصیه می‌شود که با کمک آن در کمترین زمان ممکن می‌توان اختلال اجابت مزاج را رفع کرد.

برای درمان یبوست با طب فشاری با ما همراه شوید

گرفتگی روده و اختلال در اجابت مزاج وضعیتی سختی است که بایستی به سرعت درمان شود. گاهی اوقات تخلیه روده به طور طبیعی و بدون مشکل انجام میشود، اما بعضی روز‌ها به دلیلاشتباهات در تغذیه و سبک زندگی این روند دچار اختلال می‌شود اختلالی که با درد و ناراحتی همراه است. درمان یبوست
 
 یکی از درمان‌هایی که در این شرایط می‌توانند به سرعت مشکل شما را حل کند استفاده از طب فشاری است یا بهتر بگوییم فشار دادن قسمتی از بدنتان است. 
 
نقطه‌ای موردنظر طب فشاری برای درمان یبوست کجاست؟

نقطه‌ای که باید برای درمان سریع یبوست و مشکلات روده این چنینی بایدفشار دهید چند میلیمتر پایین‌تر از ناف قرار دارد که بایستی بر حسب عرض انگشت سبابه نقطه مورد نظر را پیدا کنیم.
 
عرض انگشت سبابه خود را در عدد ۳ ضرب کنید، بر طبق اندازه استاندارد عرض این انگشت شما ۱ اینچ است. به زبان دیگر سه انگشت سبابه پایین‌تر از ناف درست نقطه‌ای که باید شما برای درمان فشار دهید.
 
چطور این کار را انجام دهیم؟
 
زمانی که در توالت هستید به مدت ۱ تا ۳ دقیقه این نقطه را فشار دهید. مدت فشار بستگی به شدت مشکل در روده شما دارد. با فشار دادن این نقطه از بدن انرژی درمانی باعث شروع دفع مواد سمی ازروده‌ها می‌شود، درست تاثیری که ماساژعضلات شکم خواهد داشت.
 
فشار این نقطه از شکم علاوه بر رفع یبوست میتواند در درمان مشکلات گوارشی و درد‌های قاعدگی موثر باشد. علاوه بر این روش با نشستن به صورت چمباته هنگام اجابت مزاج می‌توانید کار روده‌ها را ساده‌تر کنید.

نظرات بینندگان