پست جدید جواد نکونام برای بازیکن محبوب کارلوس کیروش

کد خبر : ۲۶۰۱۶۲
پست جدید جواد نکونام برای بازیکن محبوب کارلوس کیروش

روزبه چشمی، صالح حردانی و محمد حسین مرامند به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و سامان تورانیان و محمد رضا خالدآبادی به دلیل حضور در اردوی تیم امید، استقلال را در مصاف با صنعت نفت همراهی نکردند. از سویی آرمین سهرابیان هم هم چنان به دلیل مصدومیت قادر به همراه تیم استقلال نیست.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، روزبه چشمی، صالح حردانی و محمد حسین مرامند به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و سامان تورانیان و محمد رضا خالدآبادی به دلیل حضور در اردوی تیم امید، استقلال را در مصاف با صنعت نفت همراهی نکردند. از سویی آرمین سهرابیان هم هم چنان به دلیل مصدومیت قادر به همراه تیم استقلال نیست.

در چنین شرایطی جواد نکونام مجبور به استفاده از ابوالفضل جلالی در پست مدافع میانی شد. بازیکنی که پیش از این در پست مدافع چپ به میان آمده و بازیکن محبوب کارلوس کیروش بود و اگر اکنون کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی بود، به طور حتم این بازیکن هم در اردوی تیم ملی حضور داشت.

استقلال در مصاف با صنعت نفت همانند بازی لیگ برتر نمایش خوبی داشت و موفق شد این تیم را ۳-۱ شکست دهد. گل صنعت نفت هم در دقایقی به ثمر رسید که تیم استقلال در دقایق پایانی به بازیکنان رده سنی امید میدان داده بود.

نظرات بینندگان