آبروریزی در ورزشگاه آزادی مقابل یاران کریس رونالدو | صدای النصری‌ها درآمد!

کد خبر : ۲۶۲۵۷۷
آبروریزی در ورزشگاه آزادی مقابل یاران کریس رونالدو | صدای النصری‌ها درآمد!

با توجه به کیفیت بد زمین چمن ورزشگاه آزادی، صدای بازیکنان النصر درآمده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شامگاه امروز در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی برگزار می‌شود.

* حضور ستاره‌های فوتبال دنیا در جمع بازیکنان النصر، حساسیت این بازی را افزایش داد تا نگاه همه را به خود جلب کند.

* کاروان النصر عربستان دو ساعت مانده به شروع بازی وارد ورزشگاه شدند.

* آنها در حالی به مجموعه ورزشی آزادی آمدند که حداقل ۳ هزار نفر برای تماشای ستاره‌های این تیم نظیر کریستیانو رونالدو و سادیو مانه در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه حضور داشتند.

* رونالدو با اسکورت ویژه اعضای تیم النصر وارد ورزشگاه آزادی شد اما باز هم اساساً دور او حلقه زده بودند تا عکس‌های مختلفی از حضور او در ورزشگاه آزادی بگیرند.

* مسئولان ورزشگاه آزادی هنگام گرم کردن بازیکنان دو تیم نیز مشغول نظافت بودند تا هیچ زباله‌ای در اطراف زمین نباشد و همچنین نیمکت‌ها را نظافت کردند.

* مسئولان باشگاه پرسپولیس در فاصله نیم ساعت تا شروع بازی همچنان منتظر دریافت مجوز بودند تا بتوانند مسابقه را از نزدیک تماشا کنند. اما با هشدارهای فدراسیون فوتبال و افسران اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شدند.

* با وجود اینکه گفته شده بود تنها ۲۷ نفر افراد متفرقه از هر تیم می‌توانند در ورزشگاه آزادی حاضر شوند اما به نظر می‌رسید تعداد بیشتری در استادیوم حضور داشتند.

* داوران VAR قبل از شروع مسابقه بار دیگر نسبت به تست سیستم داور ویدئویی اقدام کردند و با تیم داوری داخل زمین جلسه‌ای داشتند تا با هماهنگی لازم برسند.

* کیفیت چمن ورزشگاه آزادی همچنان نامطلوب است و همین موضوع باعث دقت چند نفر از بازیکنان النصر شد. مربیان النصر در گفتگوهای میان خود با وجود رضایت از ارتفاع چمن اما نسبت به کیفیت آن ایراد می‌گرفتند.

نظرات بینندگان