قلم قرمز نکونام روی نام 5 بازیکن مطرح استقلال

کد خبر : ۳۴۷۸۲۷
قلم قرمز نکونام روی نام 5 بازیکن مطرح استقلال

با تصمیم نکونام پنج بازیکن مطرح استقلال در تیم فصل آینده این تیم حضور نخواهند داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از آرمان ملی آنلاین، بازار شایعات درباره جذبی‌ها و خروجی‌های استقلال حسابی داغ است و هر روز لیستی از آبی‌پوشان منتشر می‌شود، از لیست هشت نفره خروجی تا ۱۲ نفره و البته گمانه‌زنی درباره جذب برخی بازیکنان هم همچنان ادامه دارد. اما بعد از جدا شدن قطعی یامگا از جمع آبی‌پوشان، انگار جدایی چهار بازیکن دیگر نیز قطعی شده است.

پیمان بابایی یکی از آبی‌پوشان است که به طور حتم فصل آینده در استقلال نخواهد بود.او در ۱۹ بازی فصل گذشته به میدان رفته، اما فقط ۳۳۶ دقیقه درون زمین بوده است. آرمان رمضانی هم در ۲۶ بازی فصل گذشته برای آبی پوشان به میدان رفته اما فقط ۷۳۰ دقیقه بازی کرده و تنها ۳ گل به ثمر رسانده است.

میلاد فخرالدینی فقط ۸ تا بازی حضور داشته و جمعاً ۲۷۷ دقیقه بازی کرده است. این شرایط سه نفر از بازیکنان استقلال است که آنها را به راه خروجی استقلال راهنمایی کرد. اما جعفر سلمانی هم چنین شرایطی دارد. او در ۲۳ بازی به میدان رفته و جمعاً ۵۲۹ دقیقه حضور داشته است و یکی از خروجی‌های قطعی استقلال خواهد بود. به این ترتیب در کنار یامگا، رمضانی، سلمانی، فخرالدینی و بابایی هم قطعاً از استقلال جدا خواهند شد.

نظرات بینندگان