ترس بیرانوند از پرسپولیسی شدن نیازمند

کد خبر : ۳۵۰۵۳۵
ترس بیرانوند از پرسپولیسی شدن نیازمند

گلر یاغی پرسپولیس از پیوستن نیازمند به این تیم ترسید. این خبر به گوش علیرضا بیرانوند رسیده و او هم به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیغام داده که اگر قرارداد در حدود ۳۰ میلیارد تومان با وی امضا کنند حاضر به بازگشت خواهد بود. مدیران باشگاه پرسپولیس موافق جذب نیازمند هستند، اما اسپانسر‌های این باشگاه بیرو را ترجیح می‌دهند چرا که او را یک برند در این تیم می‌دانند.

به گزارش اینتیتر به نقل از  شهرآرانیوز، همان طور که قبلا در خبر‌ها داشتیم پیام نیازمند از مدت‌ها قبل در تدارک جدایی از تیمش و پیوستن به پرسپولیس بوده است. واقعیت امر این است که این دروازه بان فصل پیش با مدیرعامل وقت باشگاهش توافق کرده که قرارداد امسالش با افزایش چشمیگیری مواجه شود، اما حالا مدیرعامل جدید این توافق را قبول ندارد و خواستار عقد قرارداد جدیدی با این دروازه بان شده است. از قرار معلوم نیازمند حاضر نیست قرارداد جدیدی با سپاهان امضا کند و به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت داده است.

این خبر به گوش علیرضا بیرانوند رسیده و او هم به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیغام داده که اگر قرارداد در حدود ۳۰ میلیارد تومان با وی امضا کنند حاضر به بازگشت خواهد بود. مدیران باشگاه پرسپولیس موافق جذب نیازمند هستند، اما اسپانسر‌های این باشگاه بیرو را ترجیح می‌دهند چرا که او را یک برند در این تیم می‌دانند.

 

نظرات بینندگان