گزینه جدید مدیرعاملی استقلال لو رفت؛ سورپرایز هلدینگ برای آبی‌ها

کد خبر : ۳۵۱۲۳۶
گزینه جدید مدیرعاملی استقلال لو رفت؛ سورپرایز هلدینگ برای آبی‌ها

باشگاه استقلال همچنان بدون داشتن هیات مدیره و مدیرعامل به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اطلاعات آنلاین، در حالیکه باشگاه استقلال ورود رسمی خود به نقل و انتقالات تابستانی را با جذب چند بازیکن اعلام کرده است، اما همچنان آبی‌ها بدون مدیرعامل به کار خود ادامه می‌دهند. این در حالیست که بازار شایعات درباره چیدمان جدید هیات مدیره و همچنین مدیرعامل باشگاه داغ شده و هر روز یک نام جدید در اینباره به گوش می‌رسد.


در همین زمینه پیگیری‌های خبرنگار ما به اینجا رسید که؛ مذاکرات شهریاری به عنوان نفر فعلی کنونی باشگاه استقلال با گزینه‌های مدیرعاملی به نتیجه گیری نهایی نزدیک شده است.
طبق اخباری که به دست مان رسیده است دو گزینه نهایی برای رسیدن به صندلی مدیریت باشگاه استقلال مشخص شده اند؛ اولین گزینه بهزاد فروغی است که سوابق کار در حوزه والیبال و سرپرستی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز را داراست.

ضمنا وی  مشاور عالی رئیس فدراسیون و سرپرست سازمان تیم‌های ملی والیبال است.گفته می‌شود که وی جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی استقلال است و البته در صورت قطعی شدن این انتخاب قطعا هواداران استقلال سورپرایز خواهند شد زیرا فروغی برای آنها نامی آشنا حداقل در حوزه فوتبال نیست. در کنار وی فرشید سمیعی نیز مطرح است؛ مدیری که اکنون کار‌های اجرایی باشگاه را پیش می‌برد.

خبر مهم دیگر اینکه با توجه به برخی حواشی انتصاب مصطفی کارخانه به عنوان عضو جدید هیات مدیره استقلال شنیده می‌شود که شاید این مدیر نیامده از استقلال برود و جای خود را به نفر دیگری بدهد.

 

نظرات بینندگان