فوری؛پاسخ رضاییان به پیشنهاد استقلال | رامین رضاییان به استقلال پیوست!

کد خبر : ۳۵۱۲۴۱
فوری؛پاسخ رضاییان به پیشنهاد استقلال | رامین رضاییان به استقلال پیوست!

رامین رضاییان یکی از بازیکنان خوب فوتبال میباشد که در تیم ملی هم حضور داشته. رامین رضاییان در پست دفاع قرار دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ویژن تایمز، رامین رضاییان یکی از بازیکنان خوب فوتبال میباشد که در تیم ملی هم حضور داشته. رامین رضاییان در پست دفاع قرار دارد. رامین رضاییان در تیم سپاهان مشغول به بازی بود که این روز ها حرف از انتقال او به تیم استقلال میباشد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر ویژن تایمز را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

رامین رضاییان در استقلال؛ شدنی است؟

در این بین از باشگاه استقلال خبر رسید که این باشگاه به شدت به دنبال عقد قرارداد با رامین رضاییان است، اما خبر کاملا موثق از رامین حاکی از آن است که این بازیکن دیگر در ایران به بازی ادامه نخواهد داد و به استقلال یا تیم دیگری در لیگ برتر ایران نخواهد رفت.

طبق آخرین اخبار رضاییان به احتمال ۹۰ درصد باز هم در یکی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس به فوتبالش ادامه دهد. او قبلا هم در تیم الشحانیه، الدحیل و السیلیه از این کشور سابقه بازی دارد. جالب اینکه رامین بعد از بازی فینال جام حذفی برای مسافرت راهی خارج و دوبی شد؛ سفری که بهانه اش استراحت است، اما این احتمال بسیار زیاد است که در این سفر رامین قرار دادش را با تیم خواهان عربی اش منعقد سازد.

پاسخ رضاییان به پیشنهاد استقلال

در حالی که بعد از اعلام جدایی گفته شد که شاید رامین رضاییان باز هم فوتبالش را در سپاهان ادامه دهد اما بندی در قرار داد او وجود داشت که این بازیکن با استفاده ازهمان بند قرار دادش را فسخ کرد و به تعطیلات رفت.

به گزارش ایران ورزشی، در این بین از باشگاه استقلال خبر رسید که این باشگاه به شدت به دنبال عقد قرارداد با رامین رضاییان است اما خبر کاملا موثق از رامین حاکی از آن است که این بازیکن دیگر در ایران به بازی ادامه نخواهد داد و به استقلال یا تیم دیگری در لیگ برتر ایران نخواهد رفت.

طبق آخرین اخبار رضاییان به احتمال ۹۰ درصد باز هم در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به فوتبالش ادامه دهد. او قبلا هم در تیم الشحانیه ، الدحیل و السیلیه از این کشور سابقه بازی دارد. جالب اینکه رامین بعد از بازی فینال جام حذفی برای مسافرت راهی خارج و دوبی شد ؛سفری که بهانه اش استراحت است اما این احتمال بسیار زیاد است که در این سفر رامین قرار دادش را با تیم خواهان عربی اش منعقد سازد .

 

نظرات بینندگان