جردن ایکوکو مدافع راست معروف به سپاهان پیوست

کد خبر : ۳۵۱۴۷۲
جردن ایکوکو مدافع راست معروف به سپاهان پیوست

جردن ایکوکو مدافع راست مدنظر باشگاه سپاهان به این باشگاه پیوست؟ آیا گمانه زنی ها رنگ حقیقت میگیرد؟

به گزارش اینتیتر به نقل از  باغستان نیوز، جردن ایکوکو Jordan Ikoko مدافع راست 30 ساله و 178 سانتی متری برای جانشینی رامین رضاییان مدنظر سپاهان قرار دارد. جردن ایکوکو در پست دفاع راست بازی می کند و توانایی بازی در پست دفاع چپ را نیز دارد.

ایکوکو در تیم های ملی رده پایه فرانسه بازی کرده است اما در رده بزرگسال برای تیم ملی کنگو دموکراتیک به میدان رفته و 9 بازی ملی ثبت شده دارد. ایکوکو از تیم های جوانان پاریس سن ژرمن ، فوتبال خود را شروع کرد و سپس به تیم ب این باشگاه منتقل شد و از همین باشگاه به صورت قرضی در باشگاه های لوهاور و لانس توپ زد. ایکوکو بعد از بازی های خوبش در باشگاه لانس به گنگام در لیگ برتر فرانسه منتقل شد و سه فصل در این باشگاه حضور داشت.

83 بازی و 4 پاس گل حاصل کار این بازیکن در گنگام بود و سپس به مقصد بلغارستان و باشگاه لودگورتس برای اولین بار از فرانسه خارج شد. ایکوکو در بلغارستان نیز 3 فصل دوام آورد و در 86 بازی مجموعا به آمار 5 گل و 11 پاس گل رسید و 3 قهرمانی لیگ برتر و 2 سوپرکاپ را تجربه کرد. ایکوکو در دو فصل منتهی به امسال نیز در باشگاه پافوس قبرس حضور داشت و در 66 بازی 7 پاس گل را ثبت کرد و در حال حاضر بازیکن آزاد است.

 

نظرات بینندگان