رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بررسى عدم پرداخت به موقع حقوق و مطالبات فرهنگیان

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی هفته آینده در روز‌های یکشنبه و دوشنبه نشست تخصصی خواهند داشت و تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را بررسی می‌کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، دستور کار کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در هفته آینده به شرح ذیل است:

روز یکشنبه: بررسی دو فقره تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان.

بررسى عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان

روز دوشنبه: بررسی تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی از سوی تعدادی از نمایندگان در خصوص عدم اجرای مصوبه هیئت دولت در مورخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۶ در خصوص معلمان اعزام به خارج از کشور، ادامه بررسی تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی از سوی تعدادی از نمایندگان در خصوص عدم پرداخت به موقع حقوق و مطالبات فرهنگیان کشور و همچنین ادامه بررسی تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی از سوی تعدادی از نمایندگان در خصوص بررسی علل دخیل و مؤثر در ایجاد بی‌نظمی بی‌انضباطی و تأخیر در پرداخت حقوق اسفند ۱۴۰۱ معلمان، با حضور مسئولان سازمان برنامه بودجه و وزارت آموزش و پرورش.

با بخشنامه شماره ۲۶۱/۷۰۰ مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ وزارت آموزش و پرورش؛ بازنشستگی بعد از اول مهر فرهنگیان ممنوع شد. جزییات این خبر را در اینجا بخوانید.

آخرین وضعیت صدور احکام رتبه بندی معلمان

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: پیگیری ۶۲ هزار پرونده رتبه‌بندی معلمان در هیات ممیزه مرکزی در حال انجام است که برای صدور حکم به استان‌ها و مناطق مجوز داده شده است. به گزارش نواندیش، سید مجتبی هاشمی درباره آخرین وضعیت رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: رتبه‌بندی معلمان در مرحله بررسی کارگروه‌های تخصصی در سطح مناطق و استان‌ها انجام و تا ۹۸ درصد پرونده‌ها بررسی و به هیات ممیزه‌ها در سطح استان و هیات ممیزه مرکزی ارسال شده است. وی افزود: ۶۲ هزار پرونده در هیات ممیزه مرکزی شامل افرادی است که رتبه‌های آنان یک، دو، سه، چهار و پنج است و به تدریج سایر رتبه‌ها در هفته‌های آینده در هیات ممیزه مرکزی و سطح استان بررسی می‌شود و فرآیند صدور احکام ادامه‌دار خواهد بود. جزییات بیشتر این خبر را اینجا بخوانید.

زمان پرداخت معوقات و مابه‌تفاوت رتبه بندی از ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲

معوقات از اول فروردین ١۴٠٢ قابل پرداخت می شود اما معوقات سال ١۴٠٠و ١۴٠١ جز دیون پرسنلی خواهد بود و هر زمان تامین اعتبار شود قابل پرداخت خواهد بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.