برنامه وسیع و گسترده دشمن در حمله سایبری به شهرداری کارگر نیفتاد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه برنامه ریزی وسیع و گسترده دشمن در حمله سایبری به سامانه‌های شهرداری تهران کارگر نیفتاده است، گفت: تلاش همکاران ما در شهرداری برنامه دشمن را از حیز انتفاع انداخت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، مهدی چمران در ابتدای شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: امام رضا (ع) در کشور ما جایگاه خاصی دارد. هشتمین پیشوای مسلمانان در بین همه مسلمین از فرقه‌های مختلف جایگاه ویژه‌ای دارد که باعث می‌شود به مرقد این امام رئوف برای ادای احترام بیایند. در کشورهای اسلامی دیگر نیز میان شیعیان احترام و ارادت ویژه‌ای به امام رضا (ع) مشاهده می‌کنیم. امامی که در مقابل ارتجاع خلفا ایستاد.

بیشتر بخوانید:

وی به روز چهاردهم خرداد و رحلت امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: در مراسم بزرگ این روز در مرقد امام راحل شاهد سخنان شور انگیز رهبر معظم انقلاب بودیم که بی‌تردید باید به خود ببالیم که پس از امام (ره) از وجود ایشان بهره می‌بریم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دعایی، اظهار کرد: ایشان رئیس موسسه اطلاعات بودند اما آنچه که برای ما مهم است در کنار امام بودن ایشان است که ان‌شاءالله قرین رحمت خداوند قرار بگیرند و این موضوع را به همکاران ایشان تسلیت می‌گوییم.

چمران در ارتباط با حمله سایبری به سیستم‌های شهرداری تهران نیز گفت: برنامه‌ریزی مفصلی از سوی موصاد و منافقین و همکاری این دو با هم به همراه همه ضد انقلاب‌ها و کسانی که جلوی جمهوری اسلامی قد علم کرده‌اند، انجام شده بود. با برنامه‌ریزی دقیقی که کرده بودند قصد داشتند تا سیستم‌های شهرداری و سیستم‌های دیگر در تهران را فشل کنند؛ اما باز هم به لطف الهی و قداست حضرت امام (ره) و پاکی خون شهدای ۱۵ خرداد سبب شد آنچه که می‌خواستند انجام دهند محقق نشود و تلاش همکاران ما در شهرداری برنامه آن‌ها را از حیز انتفاع انداخت و به جز انتشار چند تصویر موهن به هدف دیگری نرسیدند.

وی ادامه داد: حمله به سیستم‌های کشور ادامه خواهد داشت لذا به همه مسئولان باید هشدار دهیم که مراقب باشند و با قرارگیری کنار یکدیگر برنامه دشمن را خنثی کنند. آسیب هایی وارد شده و موجب شد سامانه‌ها چند روزی کارایی نداشته و تعطیل شوند اما برنامه وسیع و گسترده‌ای شکل داده بودند که بسیار بیشتر از این بود که خوشبختانه به لطف الهی کارگر نیفتاد و همکاران ما با تسلط کامل توانستند در مقابل آن‌ها بایستند اما این هشدار هست و در آینده باید به گونه‌ای طراحی و عمل کنیم که این حملات نتواند آسیبی را وارد کند. البته رهاشدگی چند سال گذشته شهرداری و اضافه نشدن نیروها و تخصص‌ها بی‌تأثیر نبوده که از همین نقطه ضعف‌ها استفاده کردند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.