رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

برکناری سه عضو شورای مرکزی حزب اصلاح طلب بدلیل ثبت نام در انتخابات

حزب تندروی اتحاد ملت که همواره مدعی آزادی بیان بوده و در مواضعش با این محوریت به جمهوری اسلامی حمله می‌کرد، در اقدامی متناقض با مواضع اعلامی‌اش به سرکوب آزادی و حق انتخاب در تشکیلات خود پرداخته و درب خروج غیر دوستانه از حزب را به برخی از اعضای حزب اتحاد ملت (مشارکت منحله سابق) نشان داده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از رجانیوز، حزب تندروی اتحاد ملت که همواره مدعی آزادی بیان بوده و در مواضعش با این محوریت به جمهوری اسلامی حمله می‌کرد، در اقدامی متناقض با مواضع اعلامی‌اش به سرکوب آزادی و حق انتخاب در تشکیلات خود پرداخته و درب خروج غیر دوستانه از حزب را به برخی از اعضای حزب اتحاد ملت (مشارکت منحله سابق) نشان داده است.

براساس این گزارش این تشکیلات تندروی سیاسی سه نفر از اعضای اصلی شورای مرکزی و کادرهای اصلی خود به نام مهدی شیرزاد، سیدفرید موسوی و میترا جلوداری را به دلیل ثبت نام در انتخابات مجلس و عدم همراهی با سیاست تحریم انتخابات، مجبور به استعفا و اخراج از حزب کرده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    شما یا واقعا نمی فهمید یا خودتان را به جهالت میزنید کار حزبی باید در چارچوب سیاستهای حزب باشد و طبیعتا هر که نخواهد در چارچوب ان عمل کند کتار میرود بهمین سادگی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.