بقایای متروپل پس از عملیات آواربرداری تخریب می‌ شود

معاون اجرایی رییس جمهور در بازدید از متروپل آبادان گفت: بقایای ساختمان متروپل آبادان پس از آواربرداری کامل تخریب می شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، سیدصولت مرتضوی روز دوشنبه ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغ دیده حادثه متروپل افزود: حادثه متروپل حادثه خیلی تلخی بود که تاکنون پیکرهای ۳۸ نفر از هموطنان از زیر آوار خارج شده است.

بیشتر بخوانید:

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: عملیات آواربرداری از متروپل تعطیل‌ شدنی نیست و همه دستگاه‌ها با امکانات موجود پای کار هستند و تا زمان اعلام پایان کار از سوی مسئولان استان خوزستان عملیات آواربرداری در متروپل ادامه دارد.

مرتضوی با بیان اینکه مجوزهای لازم در خصوص تخریب و تثبیت سازه متروپل پیش‌بینی شده است گفت: عملیات آواربرداری در متروپل با تدبیر پیش رفته و قرارگاه خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار وارد عمل شده همچنین دیگر دستگاه‌های اجرایی نیز با تمام ظرفیت به میدان آمدند.

معاون اجرایی رییس جمهور در ادامه با اشاره به سفر روز جمعه رییس جمهور به آبادان و بازدید از محل حادثه متروپل همچنین دستورات صادر شده از سوی ایشان در این رابطه اظهار داشت: در سفر به آبادان و خرمشهر و در راستای بررسی طرح توسعه منطقه آزاد اروند مشکلات شهرستان‌های آبادان و خرمشهر احصا شده تا با پیش‌بینی اعتبارات لازم بخشی از مشکلات مردم این منطقه حل شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور به منظور جمع بندی نهایی «طرح توسعه شهرستان‌های آبادان و خرمشهر» دوشنبه وارد آبادان شد.

بازدید از تصفیه خانه و آب‌شیرین کن چوئبده با پیشرفت حدود ۷۰ درصد برای تامین آب خرمشهر و آبادان از مصوبات سفر رییس جمهور همچنین طرح توسعه آبادان و خرمشهر، بازدید از محل احداث سد مارد برای مهار ورود آب شور دریا به رودخانه بهمنشیر و آبیاری اراضی حاشیه رودخانه در آبادان و خرمشهر از جمله برنامه های سفر یک روزه معاون اجرایی رییس جمهور به خوزستان است.

مرتضوی همچنین در این سفر از روند لایروبی و خارج کردن کشتی‌ها و لنج‌های مغروقه از اروند رود بازدید می کند.

بخشی از برج ۱۱ طبقه متروپل آبادان دوم خرداد ریزش کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.