رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بمب اصلی “نقل و انتقالات پرسپولیس” در آستانه انفجار

در حالی که رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس از خبر خوش نقل و انتقالاتی برای هواداران خبر داده، افشین دهقان یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس در پستی مدعی شد: کار انتقال سعید عزت اللهی به این باشگاه تمام شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از افکارنیوز، در حالی که رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس از خبر خوش نقل و انتقالاتی برای هواداران خبر داده، افشین دهقان یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس در پستی مدعی شد: کار انتقال سعید عزت اللهی به این باشگاه تمام شده است.

او همچنین افزوده: علاوه بر این انتقال، دو خرید خوب دیگر به زودی اتفاق می افتد. چرا که هدف نقل و انتقالات پرسپولیس، آمادگی برای رقابت با ستاره های تیم های عربستانی در رقابت های آسیایی است.

این تحولات در حالیست که درویش در مصاحبه تلویزیونی خود گفته بود تا زمانی که عزت اللهی تحت قرارداد وایله است، امکان مذاکره وجود ندارد. به نظر می رسد او این اظهارات را برای عدم ایجاد حساسیت در نزد باشگاه عزت اللهی عنوان کرده بود تا بتواند در چانه زنی، رقم رضایت نامه ملی پوش ایرانی را پایین بیاورد.

در صورت جذب عزت اللهی که یکی از گزینه های جواد نکونام برای استقلال هم بوده است، بمب اصلی نقل و انتقالات سرخپوشان منفجر خواهد شد. چراکه به احتمال زیاد، این بازیکن حضور در پرسپولیس و بازی های آسیایی را به حضور در استقلال که تنها بازی در لیگ برتر ایران را در پیش روی خود دارد ترجیح می دهد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.