بمب جدید را یحیی منفجر کرد | جایگزین آقای سوپرستار مشخص شد

امید عالیشاه می تواند بهترین گزینه برای حضور در ترکیب پرسپولیس مقابل الدحیل و جایگزینی مناسب برای وحید امیری باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، گرچه از بازی دوستانه نساجی مازندران و پرسپولیس اطلاعات زیادی منتشر نشده که تا حدود زیادی طبیعی است اما وحید امیری نتوانسته در این دیدار به میدان برود تا احتمال غیب وی مقابل الدحیل نیز قوت بگیرد‌.

وحید امیری در دیدار پرسپولیس مقابل النصر از ناحیه همسترینگ با مصدومیت مواجه شد و نتوانست به بازی ادامه دهد؛ گرچه علیرضا بیرانوند به تازگی اعلام کرده که امیری به بازی پرسپولیس الدحیل می رسد اما با توجه به اظهارات اخیر پزشک سرخ ها و همچنین غیبت او در بازی دوستانه با نساجی به نظر می رسد عدم حضور امیری در میدان مقابل تیم قطری گزینه محتمل تری نسبت به حضور او در ترکیب باشد.

در این صورت می توان امید عالیشاه را گزینه مناسبی برای جانشینی امیری در ترکیب پرسپولیس مقابل الدحیل دانست. گرچه یاسین سلمانی نیز در بازی هایی که برای سرخ ها به میدان رفته نمایش بسیار خوبی داشته اما در بازی های لیگ قهرمانان تجربه فاکتور مهمی است که نمی تواند به راحتی از آن گذشت.

با این حساب چنانچه طبق آخرین اخبار پرسپولیس کاپیتان دوم این تیم نتواند این تیم را مقابل الدحیل همراهی کند، امید عالیشاه جانشین احتمالی وحید امیری در ترکیب پرسپولیس خواهد بود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.