رسانه خبری این تیتر

به‌روزرسانی جگوار اف تایپ مدل ۲۰۲۲

جگوار اف تایپ ۲۰۲۲ در آمریکا فقط با پیشرانه‌های ۸ سیلندر سوپرشارژردار عرضه خواهد شد. به این ترتیب پیشرانه‌های ۴ و ۶ سیلندر دیگر در دسترس نخواهند بود. خریداران هم‌اکنون می‌توانند مدل جدید P450 با قدرت ۴۴۴ اسب بخار یا مدل R با خروجی ۵۷۵ اسب بخار را انتخاب کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از پدال، اف تایپ P450 گشتاور ۵۸۰ نیوتون متری خود را از دور ۲۵۰۰ ارائه می‌کند. این خودرو به‌صورت استاندارد دارای دیفرانسیل فعال با کنترل الکترونیکی می‌باشد. خودروی موردبحث شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴.۴ ثانیه‌ای داشته و حداکثر سرعتش نیز به ۲۸۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

P450 به‌صورت استاندارد دارای رینگ‌های ۲۰ اینچی و ترمزهایی با ابعاد ۳۸۰ و ۳۷۶ میلی‌متری در جلو و عقب می‌باشد. این خودرو همچنین دارای اگزوز فعال با حالت استارت آرام است که باعث می‌شود در زمان استارت صدای چندانی از خودرو برنخیزد و همسایه‌ها از دست مالک عصبی نشوند. همچنین صندلی‌های برقی با تنظیم در ۶ جهت نیز جزو دیگر تجهیزات P450 هستند.

اما مدل P450 R-Dynamic چهار چرخ محرک با برخی ویژگی‌های اضافی در دسترس است که از جمله آن‌ها می‌توان به طرح مشکی براق روی اسپلیتر جلو، رکاب‌های جانبی و… اشاره کرد. مدل یاد شده همچنین به آینه‌های جانبی برقی و تیره شونده خودکار مجهز شده است. رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید، صندلی‌های برقی با تنظیم در ۱۲ جهت، ستون فرمان برقی و… جزو دیگر ویژگی‌های این نسخه هستند.

البته تغییری در اف تایپ R مدل ۲۰۲۲ ایجاد نشده و این خودرو همچنان شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۵ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

اف تایپ P450 به‌صورت کوپه یا کانورتیبل و با تریم های دیفرانسیل عقب یا R-Dynamic چهار چرخ محرک در دسترس است. قیمت مدل دیفرانسیل عقب کوپه از ۶۹۹۰۰ دلار شروع می‌شود درحالی‌که برای مدل سقف سخت چهار چرخ محرک باید ۷۹,۹۰۰ دلار پرداخت کرد. بریتانیایی‌ها فعلاً قیمت مدل کانورتیبل را اعلام نکرده‌اند اما مدل اف تایپ R با بهای ۱۰۳,۲۰۰ دلاری در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.