به زودی افتتاح ۸ فروشگاه‌ شهروند در تهران و استان البرز 

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با تاکید بر افزایش دسترسی‌های خرید برای شهروندان گفت: طرح راه‌اندازی این فروشگاه‌ها در ایستگاه‌های مترو کلید خورد و تلاش بر این است که طرح احداث فروشگاه در ایستگاه‌های مترو نهایی شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان اظهار داشت: پس از بررسی همه جوانب از جمله تامین فضا و سایر امکانات تلاش داریم از ظرفیت ایستگاه‌های مترو برای تامین کالاهای ضروری مردم استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند با بیان اینکه ۴۱ فروشگاه در شهرهای تهران و کرج راه‌اندازی شده گفت: با هماهنگی شرکت مترو در ایستگاه‌های جدید مکانی برای ایجاد فروشگاه در نظر گرفته می‌شود و در سایر ایستگاه‌های بهره‌برداری نیز پس از بررسی فضا و امکانات حتما فروشگاهی راه‌اندازی خواهد شد.

وی همچنین از راه‌اندازی هشت فروشگاه دیگر در شهرهای تهران و کرج خبر داد و گفت: طی نامه‌ای به ریاست شورای عالی استان‌ها آمادگی داریم این فروشگاه‌ها را در سایر شهرهای کشور توسعه دهیم که اکنون با شهرداران اهواز، زاهدان و مشهد در حال مذاکره هستیم.

قربانیان با بیان اینکه طرح فروش اقساطی و تحویل کالا در درب منزل نیز در حال نهایی شدن است گفت: در این دوره از مدیریت شهری تلاش داریم خریدی آسان و با کیفیت را برای مردم به ارمغان بیاوریم زیرا فروشگاه‌های شهروند متعلق به مردم است و سود حاصل این شرکت نیز در حساب شهرداری و در راستای افزایش کیفیت زندگی در شهر هزینه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.