رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

به زودی تکلیف پرونده سپاهان روشن می شود!

پرونده شکایت ۴ تیم از سپاهان در هفته جاری در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایلنا، پس از طرح ابهاماتی در خصوص رعایت سقف بودجه از سوی سپاهان، چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، تراکتور و پیکان از این باشگاه اصفهانی به کمیته انضباطی شکایت کردند. آنها اعتقاد دارند سپاهان با تهاتر قراردادهای فصل جاری با سال آینده دچار تخلف شده است.

پرونده مربوط به شکایت چهار باشگاه لیگ برتری از سپاهان و تخلفات احتمالی این باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال شده و به احتمال بسیار زیاد این کمیته در جلسه هفته جاری خود (دوشنبه) استارت رسیدگی به این پرونده را خواهد زد.

کمیته انضباطی احتمالاً برای صدور رأی خود ابتدا استعلاماتی را از نهادهای ذیصلاح مربوط خواهد گرفت و سپس به طور کامل این پرونده را مورد بررسی قرار خواهد داد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
  1. فخرالدین می گوید

    اگر قرار بر پول بود تراکتور مشکل مالی نداشت اسدی رو نگه می‌داشت با پرسپولیس عیسی را نگه می‌داشت و البته سپاهان تخلف نمی‌کرد قیمت بازیکنها این نبود و الان تو باشگاههای خودشون بودن، تراکتور باشگاه خصوصی هست به قانون احترام گذاشت ولی سپاهان از بیت المال هزینه می‌کنه تخلف هم کرده اگه تراکتور بود از جیب شخص بود ولی سپاهان تخلف اونم تخلف در حق بیت المال کرده.

  2. فخرالدین می گوید

    اگه سپاهان خصوصی بود و از جیب شخص هزینه میشد براش مثل تراکتور که از جیب خصوصی هزینه میشه اونوقت میخواستیکار کنه، الانکه از بیت المال هزینه کرده جوابگو نیست تازه ناراحتم هست که چرا بابت تخلفش شکایت کردن ازش، اگه خصوصی بود خدارو هم بنده نبودن اینا. به لطف تخلف مالی الان این بازیکنهارو دارین وگرنه عمرا نداشتین، به پول اگه بود هیچکس اندازه تراکتور پول نداره واسه خرید بازیکن ولی به قانون احترام گذاشت، امیدوارم عدالت اجرا بشه…مافیا نباید بیش از این فوتبالمون رو مهندسی کنن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.