تاریخ انتشار حالت جام جهانی FIFA 23 مشخص شد + ویدیو

الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تاریخ عرضۀ حالت جام جهانی بازی FIFA 23 را مشخص و جزئیاتی از آن منتشر کرد. ضمنا شما در همین خبر می‌توانید تریلر منتشر شده از حالت جام جهانی بازی مذکور را دانلود یا تماشا کنید.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، گفتنی است که حالت جام جهانی در قالب یک آپدیت رایگان برای تمام پلتفرم‌ها به غیر از سوییچ در تاریخ ۹ نوامبر (۱۸ آبان ۱۴۰۱) منتشر خواهد شد (در ۱۷ آبان به FIFA Mobile خواهد آمد).

بازی‌بازان از طریق این حالت، که الکترونیک آرتس آن را «یک بازآفرینی واقعی از اولین مسابقه تا فینال جام جهانی ۲۰۲۲ می‌داند»، می‌توانند هرکدام از ۳۲ تیم منتخب جام جهانی امسال را انتخاب کنند. همچنین، آن‌ها می‌توانند با تغییر گروه‌ها و وارد کردن تیم‌هایی که انتخاب نشدند، این رقابت‌ها را دستخوش تغییر کنند.

علاوه بر آن، یک حالت Online Tournament نیز وجود دارد که بازیکنان با انتخاب تیم ملی موردنظر خود و به پایان رساندن رقابت‌های حذفی، می‌توانند برای کسب جام جهانی تلاش کنند.

یک حالت اضافه به نام FIFA World Cup Live نیز از تاریخ ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر (۳۰ آبان الی ۲۷ آذر) در دسترس قرار خواهد گرفت. این یک حالت «گلچین شده» خواهد بود که مرتباً در بازۀ مسابقات گروهی و حذفی جام جهانی به‌روزرسانی خواهد شد. حالت مذکور برای بازیکنان این امکان را فراهم می‌کند تا با ترکیبات و تیم‌های بر اساس واقعیت بازی کنند و با انجام دادن دوبارۀ مسابقات به اتمام رسیده در جام جهانی، سعی کنند تا نتیجۀ نهایی را تغییر دهند.

طبق گزارشات قبلی، امسال FIFA Ultimate Team برخلاف سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۴، از یک حالت مستقل جام جهانی بهره نخواهد برد. در عوض، از ۲۱ آبان تا ۱۰ آذر کمپین‌های FUT جدیدی خواهیم داشت که شامل کیت رسمی تیم‌ها، رختکن استادیوم‌ها، موارد بصری، توپ مسابقات و تیم گزارشگری مخصوص خواهد شد. رویدادی به نام World Cup Path to Glory در FUT، قرار است از ۲۱ آبان الی ۲ آذر جریان یابد که برای بازیکنان امکان استفاده از «کارت ۳۰ قهرمان جام جهانی» را فراهم می‌کند.

علاوه بر محتوای جام جهانی، این شرکت همچنین برنامه دارد تا یک حالت جام جهانی بانوان ۲۰۲۳ را به دنبال رقابت‌های سال بعد منتشر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.