رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تاکتیک سرمربی پرسپولیس برای بازی با النصر لو رفت! | ضربه زدن از نقطه ضعف همیشگی سعودی‌ها

سرمربی پرسپولیس خاطره خوبی از گلزنی با ضربه سر و روی ارسال‌ها از بازی با النصر عربستان در ذهن دارد!

به گزارش اینتیتر به نقل از خبورزشی، خبرهای دریافتی از تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس حکایت از آن دارد که یحیی گل‌محمدی روی استفاده بهینه از ضربات ایستگاهی تاکید خاصی داشته و برخی از آیتم‌های تمرینی را به ارسال‌ها و استفاده از ضربه‌های ایستگاهی اختصاص داده است.

تبحر نفراتی چون مهدی ترابی، سعید صادقی و حتی سروش رفیعی در ارسال روی دروازه، عملکرد خوبی که این سه بازیکن و شهاب زاهدی در زدن ضربات ایستگاهی مستقیم دارند و توانایی زیاد بازیکنانی چون پورعلی‌گنجی، کنعانی‌زادگان، گولسیانی و نعمتی در سرزنی باعث شده تا آیتم‌های زیادی از تمرینات روزهای اخیر به استفاده از ضربات ایستگاهی و ارسال‌ها اختصاص پیدا کرده و کادرفنی پرسپولیس به گلزنی از این طریق در دیدار با النصر عربستان بسیار امیدوار باشد.

نباید فراموش کرد حدود سه سال پیش آخرین نبرد پرسپولیس و النصر برگزار شد. تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف یکدیگر رفتند که تلاش دو تیم در طول ۹۰ دقیقه نتیجه‌ای نداشت و دو تیم به تساوی یک-یک دست یافتند. در ادامه نیز تلاش دو تیم در دو وقت اضافه ۱۵ دقیقه‌ای هم بی‌نتیجه بود و در نهایت تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی حریف عربستانی خود را ۵ بر ۳ (در مجموع ۶ بر ۴) شکست داد. در این دیدار ابتدا عبدالرزاق حمدالله در دقیقه ۳۶ با یک ضربه پنالتی تیم النصر را پیش انداخت، اما در دقایق پایانی این نیمه مهدی عبدی با یک ضربه سر در دقیقه ۴۲ کار را به تساوی کشاند.

این پیروزی در حالی رقم خورد که چند ساعت پیش از این بازی AFC عیسی آل‌کثیر را به دلیل شادی گلش در دیدار با پاختاکور ۶ ماه محروم کرده بود و بدین ترتیب شاگردان گل‌محمدی هم کنفدراسیون فوتبال آسیا و هم النصر را شکست دادند. تک گل تیم یحیی گل‌محمدی در آن دیدار با ضربه سر مهدی عبدی به ثمر رسید و حالا سرمربی پرسپولیس امیدوار است باز هم از این ناحیه به تیم عربستانی ضربه بزند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.