تجاوز مرد جوان به خواهر زنش | کبودی بدن آتوسا راز تجاوز را فاش کرد | اعلام حکم داماد متجاوز

مردی که خواهرزن نوجوانش را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با تایید دیوان عالی کشور پای چوبه دار می‌رود.

به گزارش اینتیتر به نقل از سایت جنایی، تجاوز عملی غیر انسانی است که توسط یک فرد علیه فرد دیگری صورت می گیرد و می تواند به صورت فیزیکی، کلامی یا… باشد. تجاوز جنسی به معنای نزدیکی با یک فرد بدون اجازه و رضایت اوست. حکم تجاوز جنسی به زن در ایران اعدام است. در ادامه خبری تلخ درباره تجاوز یک مرد ۳۰ ساله به خواهر زنش در غیاب همسر خود را می خوانید که همه را به شوک فرو برده است.

متهم که جوانی ۳۰ ساله است، دو سال قبل با شکایت پدرزنش بازداشت شد و هرچند ادعای تجاوز را انکار کرد اما بر اساس مدارک موجود در پرونده حکم بر اعدام او داده شد.

دو سال قبل مرد میانسالی به ماموران پلیس خبر داد دخترش مورد تجاوز قرار گرفته است. او مدارکی به پلیس ارائه داد و با توجه به مدارک، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران رفت. این مرد در شکایت خود گفت: من و همسرم به عروسی در شهرستان دعوت شده بودیم. برای اینکه بتوانیم به عروسی برویم دو دختر ۱۴ و ۷ ساله‌ام را به دختر بزرگترم که تازه ازدواج کرده بود سپردیم. وقتی برگشتیم من متوجه شدم دخترم آتوسا وضعیت روحی بسیار بدی دارد. او پرخاشگری و گریه می‌کرد و نمی‌توانست غذا بخورد. دختر ۱۴ ساله‌ام اصلا شرایط روحی مناسبی نداشت. هر کاری کردم دخترم صحبت نمی‌کرد تا اینکه یک روز همسرم گفت آثار کبودی روی بدن آتوسا است. ما آتوسا را مجبور کردیم بگوید چه شده است. او گفت وقتی در خانه خواهرش بوده شوهرخواهرش او را مورد تجاوز قرار داده است.

آتوسا مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت: آن شب خواهر کوچکم زود خوابید و مجید، خواهر بزرگم را که همسرش بود، به زور به حمام فرستاد او به من نزدیک شد تا تعرض کند. مقاومت کردم اما با چاقو تهدیدم کرد و حسابی کتکم زد و به من تعرض کرد و بعد هم گفت اگر به کسی بگویی تو را می‌کشم.

اعتراف داماد خانواده به تجاوز

دادگاه دختر نوجوان را به پزشکی قانونی معرفی کرد و آثار جراحت و تعرض به او مورد تایید قرار گرفت. به این ترتیب مجید مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: من از این موضوع خبر ندارم. آتوسا دروغ می‌گوید.

مجید وقتی در برابر مدارک دادگاه قرار گرفت، دیگر نتوانست مقاومت کند و این بار حرف‌های جدیدی زد. او گفت: آتوسا وقتی به خانه ما آمد خودش خواست که با او رابطه داشته باشم. او قبلا برای من فیلم‌هایی از خودش فرستاده بود. ضمن اینکه او قهرمان ورزش های رزمی‌ است و اگر می‌خواست می‌توانست مقاومت کند.

متهم درباره آثار جراحت روی بدن دختر نوجوان گفت: آتوسا قصد داشت نیمه شب از خانه بیرون برود همسرم مانع او شد اما آتوسا به سمت همسرم که خواهر خودش است حمله کرد و من هم برای اینکه از همسرم دفاع کنم او را زدم.

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به اعدام محکوم کردند.

متهم به رای صادره اعتراض کرد و دوباره ادعاهای خود را مطرح کرد. این بار دیوان عالی کشور پرونده را بررسی و رای اعدام را تایید کردند.

به این ترتیب پرونده برای اجرای حکم به دادسرای اجرای احکام فرستاده شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.